www.sudzibas.lv BITE Lēns interneta ātrums

Bite - Lēns interneta ātrums

Bites interneta ātrums ir zem katras kritikas. Pa dienu vēl, kaut cik ir izmantojams, bet vakaros nemaz. Dzīvoju Jelgavas centrā, kur pārklājumam itkā vajadzētu būt. Esmu pat vairākas reizes informējis biti, bet viņu vienīgā atbilde ir, ka vajag restartēt telefonu (100x dienā) . Protams, ka neesmu vienīgais un tādi ir daudzi, kuri sūdzas par bites super lēno netu.

20.11.2020

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 23.11.2020

Sveiki! Lai mēs varētu pārbaudīt Jūsu pieslēgumu, lūdzam sazināties ar mums, rakstot ziņu uz [email protected]. Paldies!

M Max2020 21.11.2020

Piekrītu jums man ir tāpat Liepājas centra ar Bites 4g internetu. Pa dienu nu maksimums dabūju 10mbs un esmu arī viņiem rakstījis tad viņi atbild kad būs uzlabojuma tuvākajā laika tad atkal ka ne. Kur dzīvoju Liepājas centrā pat LMT kurs cita Liepājas vieta ir lēnāks par Biti šeit centrā ir atraks kur nu par Tele2 runāt ar kuru man ir gan pilna zona gan ātrums ir maksimāli līdz 100mbs un pa dienu stabili 60-65mbs. Es zinu kas ir par problēmu kāpēc Bitei ne zona ne ari ātrums ir labs Liepājas centrā. Problēmā ir tādā ka nav tuvuma Bites bāzes stacija. Gan Tele2 gan LMT bāzes stacija manai dzīves vietai ir tuvāk nekā Bites tāpēc ari gan zona ir labāk gan ātrums. Ar LMT ari es labākajā gadījumā dabūju 60-65 stabilu mbs un ping un jitter ari ir normāli. LMT šeit Liepājas centra ir stabili 2 bāzes stacijas kuras es ziņu kur atrodas un Tele2 ir pilnīgi no manis 100m attālumā bāzes stacija taka tāpēc tāda ir situācija. Vienīgais nesaprotu kāpēc Bite vismaz Liepājas centra normāli nodrošināt normālu interneta ātrumu gan pārklājumu? Citas vietas Liepājā man ar Biti viss ir kartībā bet šeit Liepājas centrā ir šausmas gan ar pārklājumu gan ātrumu labi kad man mājas kur ir problēma ar Bites 4g internetu man ir normāls Tet internets. Viņi tikai saka ka vainīgā ēka kurā dzīvoju nu un vai tad tagad es uzbūvēšu jaunu ēku kura dzīvot lai ir labākā zona? Tak ne es domāju ka operatoram vismaz pilsēta būtu jānodrošina normāli sakari/internets bet tā nav. Tagad jau ir 2020 gads nav jau vairs 200 gads kad tikai sāka izbūvēt Latvija bāzes stacijas.

A aezakmi 21.11.2020

bagāts dara kā grib, nabags kā var

A aezakmi 21.11.2020

Vienas vienīgas problēmas,
nevaru sagaidīt, kad atnāks pasūtītā cita operatora karte,
ka tik ātrāk to lēno bites internetu nomainīt