www.sudzibas.lv BITE Krāpšana,slikts serviss,bojajums

Bite - Krāpšana,slikts serviss,bojajums

Reklamā saka, ka Mituma Drošs. Nepilnus 2. Gadus lieojot šo pulksteni, viņš kādu dienu mājās stāvot izlādējās un iekšā vairs neslēdzās. Aiznesu uz biti, lai pa garantiju sataisa. Pēc 37. Dienām, kad pulkstenis bija atpakaļ bites veikalā, sataisīts viņš nebija, jo servisa atzinumā teikts, ka pulkstenim konstatēta mittruma iedarbiba un tāpēc garantija atteikta. Arī pa naudu netika piedāvāts sataisīt.
Bites pieslēguma meneša maksu vajadzēja tāpat maksāt un vēršoties pie bites, viņu atbilde ir, ka pulkstenis ir pakluvis zem ūdens strūklas.

06.06.2019

Papildināts danon 06.06.2019

Myki bērnu drošības pulkstenis

D

K Kaspars Bogdanovs 20.02.2019
slikts serviss un sūdzību nereaģēšana

slikts 4G internets visu laik lādējās

H Haralds Kurmis 07.06.2019

Ar Biti viss ir kārtībā,bet ar lietotājušķiet ka nav. Mitrumizturīgs nav tas pats,kas ūdens necaurlaidīgs.Ja kādam ienāk prātā,ielikt pulksteni ūdenī,un skatīties,vai tas ūdens pārbaudījumu būs izturējis,tad nevajag brīnīties,ka tas vairs nedarbojas.

D danon 07.06.2019

Udeni vins netika likts!Arī zvanot uz paterētāju tiesību aizsardzības tālruni,pārliecinājos,ka reklāma ir maldinoša!