www.sudzibas.lv BITE Krāpšana. Slikts serviss.

Bite - Krāpšana. Slikts serviss.

Vēlējos atslēgt mājas internetu, jo slikta kvalitāte. Ierados Rīga Plaza salonā 30 jūlijā lai atslēgtu pakalpojumu sākot ar augustu.. Lai atslēgtu pakalpojumu viņiem ir vajadzīgas piecas dienas un man būs jāmaksā arī par augustu kaut arī internets būs atslēgts.Neiesaku nevienam sadarboties ar biti.

30.07.2019

R

M Mego izmeklētājs 30.07.2019

Šadi atteikšanās termini ir visiem operatoriem

Pacco_al 30.07.2019

Jā šādi viltīgi paņēmieni bojā visu uzņēmumu tēlu un nav velmes pēc tam ar tādiem sadarboties. Domāju, ka tās kapeikas, ko viņi šādā veidā nopelna neatsver tos zaudējumus, pareizāk sakot neiegūto peļņu un sabojāto attieksmi pret viņiem nākotnē.

H Happyone 31.07.2019

Nu jā, bet ir jau pierasts, ka telekomunikāciju pārstāvju šitādi shēmo un piepelnās.

S Sereena 31.07.2019

Tieši tāda pati situācija. Interesanti ka pieslēgsanai nepieciešama nepilna diennakts,bet atslēgšanai piecas. Man šo pakalpojumu piedāvāja pa telefonu un teica ka atslēt pakalpojumu var jebkurā brīdī, bet neviens neinformeja par to ka tas jādara 5 dienas iepriekš. Un arī par interneta ātrumu maldināja, tā iemesla dēļ arī vēlos atslēgt šo pakalpojumu.