www.sudzibas.lv BITE Krāpšana, naudas izspiešana

Bite - Krāpšana, naudas izspiešana

Radās liels šoks. No bites atteicos oktobra beigās, 4 novembrī uzsāku lietot lmt.
Bite atsūta rēķinu par novembri 29.90 eiro!
Kā var likt maksāt par to ko neesi sniedzis. Kāpēc man ir jāmaksā, ja tā jau kvalitāte bija slikta, un šis bija iemesls aiziešanai. Esiet uzmanīgi.
Katrā ziņā došos uz patērētāju biedrību, plus iesniedzu attiecīgajai instancei bites līgumu, kurā tika konstatēti pārkāpumi.
Pirms iesaistīties ar bites pakalpojumiem, padomājiet divreiz

09.02.2020

M Mego izmeklētājs 09.02.2020

Ja pargajāt 4 novembri tad lasiet līgumu - maksajat par pilnu mēnesi tas ka pieteicat 30 oktobri neko nemaina iesnieguma izskatīsanas laikā sakas jauns atkaites mēnesis

L Līga Isa 09.02.2020

Bet pēc loģikas kā var pieprasīt pilnu maksu? Kad slēdzu līgumu nebija šādi nosacījumi. Līguma ir ieviests šis punkts no jauna. Tātad mani vajadzēja brīdināt vai ne tā? Es katru dienu neizsekoju jaunumus līgumā ?

E Edgars 09.02.2020

Kaa bija 10 gadus atpakalj slikti sakari - taa arii tagad. Vinjiem tiikla paarklaajums tikai uz papiira,realitaatee- ljoti slikts aarpus pilseetas.Piesleedzos,palietoju 1 nedeelju un paargaaju uz LMT. Jaa,daargaak, BET - es varu normaali runaat !

J JolantaJjjjjjj 09.02.2020

Man arī pēkšņi vienmēr zvanītais Nr.uz Igauniju bija bezmaksas..bet vienu dienu palika maksas! Par sarunu piedzina 13 eur! Un pēc sarunas ar Biti arī pārējiem Bites abonentiem šo Nr uzlika kā maksas! Un tikai 1 atruna-ka ras ir maksas nr. un Igaunija vainiga- kautko izmanijusi pēkšņi 25 janvārī;))))) igaunijas abonements pie sava operatora arii versaas ar šo lietu un operators nezinaja kapec Bite liek maksāt jo tas Nr.veselu gadu nav neko mainaijis-pensionārs ar parastu pieslēgumu. Krāpēji! Tele 2 aizgāju un viņi šo Nr.pārbaudīja un arī apstiprināja ka tas ir parasts nr.! Un vispār man pienācās uz ES bezmaksas zvani...vet izrādās ka sistēmā kautkas nojuka hn Bite negrib atzīt savu kļūdu! Arī es sniegšu Patērētājos jo pierādījumi man ir! Zvanot uz to paša operatora citism nr.Igaunijā man zvani ir pa velti ...bet lai no sevis noņemtu atbildību un nevēlēšanos risināt šo lietu-viani vnk.to nr.pārveido kā maksas. Krāpēji!

BondsBonds 09.02.2020

Paskaties līgumu un pārstāj tēlot upuri. #Gaišu nākotni

L Līga Isa 10.02.2020

Tev viedokli kāds jautāja. Nerakstītu sūdzību ja nebūtu parlasijusi savu līgumu #gaišu nākotni 888 komentāri ?????????