www.sudzibas.lv BITE Godīgas lietošanas politika

Bite - Godīgas lietošanas politika

Kas tas par murgu ""Godīgas lietošanas politika"" ???? Man Bitē ir fiksēta ikmēneša maksa - 4,27 EUR, es varu veikt neierobežotus zvanus un īsziņas Bites, LMT, Tele2 un Lattelecom tīklos. Vismaz tā bija līdz šai dienai! Šodien saņēmu izziņu no Bites, ka pārkāpju "Godīgas lietošanas politiku"... sēdēju un domāju, kas tā par velna būšanu un ar ko tas ēdams!!! Ko es tādu izdarīju, ka tā tiek pārkāpta??? Sazvanījos ar Bites operātoru, kurš pateica, ka es veicu vienpusēju zvanīšanu... es bieži un ilgi veicu sarunas (divu dienu laikā), bet tas cilvēks, kuram es zvanu neveic zvanus man. To visu fiksē sistēma un viņa nevar noteikt, vai es tiešām zvanu draugam, vai arī izmantoju Bites pieslēgumu peļņas nolūkos!!! Man nav vārdu.... man ir neierobežoti zvani..... bet tagad jāsāk domāt, ka, tomēr, tie ir ierobežoti??? Ar Bites kompāniju, vinmēr, biju apmierināta, bet tagad nezinu, ko lai domāju un daru...

K

V Vadim 15.07.2015

Так с LMT точно также, здесь куча таких же сообщений аналогичных про LMT. Про Tele2 пока не слышал такого.

L L_B 16.07.2015

Šis murgs ir visiem operatoriem. Viņiem vienkārši nav izdevīgi, ja klients veic ļoti ilgus zvanus uz cita operatora tīklu, bet nesaņem šādus zvanus pretī, jo tas uzņēumam dārgi izmaksā.

T trakotais 20.07.2015

es arī tagad nezinu ko domat

R ri4y 20.07.2015

Ja palasi līgumu, tur ir teikts ka zvaniem identiskiem jābūt uz abām pusēm, protams nav izslēdzams ka otrajā galā nav kredīts, ka uzpīkstina un tu atzvani, tad tev neviens nekasītos klāt, tāpat ar ārzemēm, kāpēc neviens nekasās, jo tu maksā par tiem zvaniem. Jebkuram operatoram ir teikts līgumā, ja telefona numuru izmanto tikai izejošajiem zvaniem, jāpieslēdz biznesa pakalpojums, ja tu apzvani klientus un ja tikai tu zvani un tev neviens nezvana, kas notiek šajā gadījumā, ja tā nenotiek, tad tev jāraksta pakalpojuma sniedzējam iesniegumu, kāpēc tu zvani uz konkrētu nr. un no tā tev neatzvana, bet ja atzvana, tad uz kuru numuru.

S sintija88 12.08.2015

Bitei arī ļoti slikti ar zonu, izbrauc 50 km no rīgas un sāk jau raustīties