www.sudzibas.lv BITE Godīgas lietošanas politika

Bite - Godīgas lietošanas politika

Pirms esat izdomajusi kad jusu 4G majas internets ir slikts un velaties pameginat BITE pakalpojumus... tad neiesaku to darit NEVIENAM.Zem si visa slepjas zemudens akmeni, par kuriem BITE.LV nokluse.Sakuma pamaginasies internetu, problemas neradisies, pec tam kaut vienu reizi busiet paskatijies ilgak filmas online, ieladejis failiem.lv parak lielus failus jums internetam tiks samazinat atrums..... tas butu vel saprotami jo ir godīgas lietošanas politika, bet ja jus zvanat uz 1601 info Bite talruni un NEVIENS tur nespej paskaidro ko esi darijis nepareizu lai Tev nesamazinatu atrumu, tas ir pratam neaptverami. Operatore tik vien saka jus esat parkapis godīgas lietošanas politiku, bet es velos zinat ko es esmu darijis tadu lai neatkartou.... NEVIENS uz so jautajumu jums nesniegs atbildi.... vnk pasrocigi samazina atrumu un viss!!! ESMU ILGUS GADUS BITE KLIENTS UN NEVIENU SLIKTU VARDU LIDZ SIM PAR SO KOMPANIJU NEVAREJU PATEIKT.... BET SOBRID NEVIENAM NEIESAKU IZMANTOT BITE.LV PAKALPOJUMU 4G MAHAS INTERNETS.

Z

Z Zolit 11.07.2015

Bite.lv to pieprot ļoti labi. Nepaskaidro neko, bet internetu atslēdz patstāvīgi!

Z Zolit 11.07.2015

BITE 4G Majas internets cena ir laba, bet BITE godīgas lietošanas politika NAV saprotama!!!

Z Zolit 11.07.2015

www.bite.lv un operātori pie problēmas risināšanas vienkārši klusē klausulē.

Latviešu tautas 12.07.2015

Тут вы путаете понятие "скорость" и "большой объём". Мобильный интернет (как бы не обзывали его "домашним", но если его осуществляет оператор МОБИЛЬНЫЙ связи, он - мобильный) НЕ предназначен ДЛЯ ПОСТОЯННОГО большого цифрового потока, предназначенного, например, для интернет телевидения, скачивания больших объёмов информации, а предназначен для быстрого скачивания новостных страниц. И всё. Недаром в некоторых тарифных планах скаченный объём ограничивается. А то, что БИТЕ не ограничивает объём на месяц - это её большая ошибка! Теперешнее состояние сетей мобильной связи не может обеспечить достаточный объём информации для безлимитных сетей мобильной связи. Пропускную способность сетей надо увеличить как минимум в 10 раз!

Pacco_al 13.07.2015

Ne vienmēr klienta tā tieši var teikt visu, jo tad sākas teksti, "...tad jūs ko mani izspiegojat?? !! Kur paliek manas privātās dzīves privātums utt." tas ir vēl ļaunāk ne kā neko neatbildēt.
Jeb kādam ir velme saņemt sarakstu ar XXX labu sarakstu, vai nelegāli (pārkāpjot autortiesības) ielādēto kontentu?
Un vēl beigās piebildi, ka tika daudz lādēt video no torentiem, kurās ir redzams sex ar resnulēm arī tomēr nevajadzētu, jo tas tomēr pārkāpj godprātīgas lietošanas politiku.

M misstt 13.07.2015

Sorit atzvanija man BITE parstave!

Par torentiem es piekritu nevar neko piebilst, nedrikstu to darit, es sapratu, bet LMT ko tadu pat neievero un nesamazina atrumu. Bet stasts ir par kko citu.

Operatore man paskaidroja ka youtube.com lietosana ir aizliegte lielos apmeros... kas ir lieli apmeri nevareja pateikt... aa ne pateica gan... ja tas ietekmes citus lietotajus, , bet uzjautajumu ka lai es iznu ka ietekmesu citus lietotajus atbilde sanemu, tad kad jums vakara pazudis atrums!!!

BITE ieobezo un kontrolē pat youtube.com apjomu.

Sis man nav saprotams!! koes nelegalu tur daru, ja BITE.LV nespej nodrosinat tadu servisi kamdel tad piedavat vispar 4G

iDmore 15.07.2015

Ja ir iespējams ievilkt kabeli, tad ko var ņemties ar tiem 4G, kuru reāli nav..

O Olga Pružiņina 20.11.2015

Как мне объяснили в BITE сегодня, речь не только о несчастных торрентах и фильмах. God.liet.politika запрещает использовать абсолютно любой ресурс по протоколу peer-to-peer, а это внезапно! например SKYPE, обновления для LINUX, WINDOWS и т.д. BITE (citādā kompānija!) об этом стыдливо умалчивает.

Вот такие дела.