www.sudzibas.lv BITE Bite,citāda kompānija

Bite - Bite,citāda kompānija

Bijām vienojušies ar biti, ka man no nākamā mēneša (marta) būs piemērota 50% atlaide rēķinam, saņemu marta rēķinu, protams, atlaides nav. Zvanot uz biti, atbild, ka nespēj izskaidrot, kādēļ nav šī atlaide un piemēros to no Maija. Protams, mani tas viss uzjautrina, jo nebūs jau mēnesis bez problēmām ar šo citādo kompāniju. Vareni krāpnieki!:)

J John Johnson 07.04.2016

Lauzi ligumu un peg prom no viniem

A Anrijs 20.07.2016

tikai saglabā čekus, pēc 8 gadi būsi padots parādu piedziņai ar aptuveni 100-200eur lielu parādu
saku pēc pieredzes

A Agy_Sam 08.04.2016

Nekad nav bijusi problēma, personīgi saņēmu tādu pašu rēķina atlaidi kā runājām un arī citas esošās problēmas tika vienmēr atrisinātas. Arī dzīvesbiedram ar Biti nekad nav bijušas problēmas. Varbūt tā bija 1:100 nepatīkamajām reizēm? Kļūdīties ir cilvēcīgi, kā saka.

K Karlis89 10.04.2016

Bite nav nekāda citāda kompānija, tas ir lapseņu pūznis, tāds pats rijīgs bizness, kā citi, ieinteresēts tikai nokāst naudu, viņus neinteresē klienta labklājība. Pats personīgi esmu ievērojis, ka bites darbinieki melo ļoti daudz un par visu, gan par telefonu specifikāciju, gan līgumu noteikumiem, gan patērētāju tiesībām.

Glumjš mārketings ir vārdi, kā raksturot biti, ej pie cita operatora, nav monopols.