Bite

22.08.2006 Gribeju uzzinat vai man ka toxsic kartes lietotajam ir iespeja izmantot manabite.lv pakalpojumu, kas dod iespeju sekot visiem saviem zvaniem, sms respektivi but kursa par ko ta isti maksa( diemzel LMT un citi operatori saviem abonentiem neko tadu nepiedava:/)

F

J Janis 24.08.2006

Nu nez, nez.. Man ar Bites apkalposhanu gan veikalaa, gan pa info-telefonu viss bija O.K.! Pat paaraak iztapiigi vini bija! Tu te kaut ko "fleitee"!

P Paps 14.09.2006

Nev izmantot manabite.lv toxic lietotajiem!

. .. 29.04.2007

1) skiet, tu ne ar ko neesi apmierinats-ne tas, ne shitas2) savukart, kas te spmao, ka bite vislabaka ir Bites darbinieks, un tad es tev pateikshu-NAV labaka-ne tikai ka pakalpojumu sniedzejs, bet ari ka darba devejs. Varbut kada maza dalinja sanem to labo algu un bonusus, savukart, visi parejie tiek uzskatiti par meslu