www.sudzibas.lv Bino.lv Uzmanāties no šī uzņēmuma

Bino.lv - Uzmanāties no šī uzņēmuma

Sveiki. Lūdzu uzmanāties no šī uzņēmuma. Ņemot aizdevumu, jūs tiksiet maldināts ar maziem procentiem. Pēc noformēšanas, atnāks paziņojums, kur būs sacīts, ka summu saņemsiet 14 dienu laikā, un uz ekrāna parādīsies iespēja uzspiest pogu "Saņemt Tulīt". Nebūs pamanāms, ka par šādu opciju jāpiemaksā klāt ~10% no aizdevuma summas. Nekaunīgie nelieši Bino.

kerlok 31.01.2020

Jau sen visas ātro kredītu kompānijas jau izdomājuši šādus brīnumus, lai tikai uzpelnītos, jau tā pievāc procentos labu summu, ja nevari atdot visu uzreiz + , ja gribi ātrāk izņemt naudu, tad tik maksā klāt.

K kacilla 25.03.2021

Man tas pats.Pirmo aizdevumu ņēmu 50 eiro.Tik ari atdevu ātrāk par terminu.Otru ņēmu 100 eiro un ari uzraksts ja gribu tulit sanemt tad 113 bus jaatdod...parazīti nafig.Atdošu atrak par termiņu un jaskatas kas cits.

S San4els91 06.06.2022

Arī izrāvis uz sito