www.sudzibas.lv Bino.lv Slikts serviss

Bino.lv - Slikts serviss

Atvainojos, bet mana pacietība ir galā! No sākuma Bino izlemj pēc e-līguma parakstīšanas pats pagarināšanas maksu, pēc tam turpina terorizēt mani pat pēc pilnas kredīt atmaksas summas! Besī ārā! Tā kā sapratu, ka man ir jāveic pārkreditēšana, pārkreditēšanas kompānija pārņēma visus manus kredītus, t. Sk. Arī Bino. Vakardien Bino nosūtīju maksājuma uzdevumu, kurš tik veikts ar 27.10.2020. , šodien 29.10.2020. Saņemu draudu vēstuli par piespiedu tiesas darbiem. Vai nu jūs tur sakārtojat savu sistēmu vai es rakstu sūdzību uz atbildīgām instancēm! Pilna nekompetence kompānijā!

29.10.2020

Ivo 29.10.2020

Ja ātros kredītus salīdzina ar sūdu čupām, kas pēc fakta tā arī ir, tad bino ir viena no vislielākajām un smirdīgākajām. Bet kā mēs lieliski zinām pret sūdu čupām ļoti labi palīdz lāpsta :))