www.sudzibas.lv Bilesuparadize Krāpšanās un pēc tam slēpšanās

Bilesuparadize - Krāpšanās un pēc tam slēpšanās

Savukārt, ja kaut ko nevari lapā atrast, nemāki kaut ko izdarīt, esi sašutis par pievienoto eiro, vai koncerts pēctam nenotiek un par to visu vēlies parunāt ar bilesuparadize.lv - runā, bet tava saruna uz telefona nr. 9000 2000 izmaksās 0.69 €/min. Lūdzu... Gribēji pasūdzēties, ka nerāda laicīgi 1 eur par apstrādi? Sūdzies un droši samaksā viņiem vēl par to!

V

V VALDONS 08.12.2018

Ļoti nepatīkami! Izvēlies biļetes, pievieno grozam, piezvani draugiem, vai arī nāks, pasaki biļešu cenu un tad, kad viss ir saskaņots - hopsā! Vēl par katru biļeti jāpiemaksā pāri 1 EUR par "apstrādi".

Savukārt, ja kaut ko nevari lapā atrast, nemāki kaut ko izdarīt, esi sašutis par pievienoto eiro, vai koncerts pēctam nenotiek un par to visu vēlies parunāt ar bilesuparadize.lv - runā, bet tava saruna uz telefona Nr.9000 2000 izmaksās 0.69 €/min. Lūdzu... gribēji pasūdzēties, ka nerāda laicīgi 1 EUR par apstrādi? Sūdzies un droši samaksā viņiem vēl par to!