Biļešu Serviss - Slikts serviss

Nekad neizmantojiet viņu pakalpojumus, pēc iespējas mēģiniet rezervēt biļetes no Biļešu Paradīzes vai nu pa taisno no organizatoriem (dažreiz pa tiešo ir vēl lētāk par 10%). Jo kad koncerts tiek atcelts, viņi atgādina ka ir tikai starpnieki par to iekasējot 60 centus un nekādu atbildību nenes. Bet naudu es pārskaitu pa taisno Biļešu servisam, nevis koncerta rīkotājiem.
Vai kāds zin kā var atgūt naudu likumiskajā ceļā caur patērētāju centru? Jo "serviss" sūta pie organizatoriem norakstot no sevīm jebkādu atbildību. Starpcitu mūziķis, kuru koncertu atcēla, savā soctīkla profilā teica ka nekāds koncerts nav bijis ieplānots un tā ir krāpšāna. Bet žēl ka līdz šim nezināju ka kaut kas tāds vispār var būt. Ka izvieto biļetes pārdošanai un tad,cer ka pircēji neies čakarēties dēļ pārdesmit eur.

B Bijabuus 03.11.2017

Neķer kreņķi tā ir Latvija
Latvijā bija un būs visās jomās bardaks.

V Vizma Ceriņa 10.03.2019

Nu un, es esmu Vizma.