Biļešu Serviss - Papildus maksa

Eju pirkt biļetes uz koncertu Rammstein 27.07.2020.un man paziņo,ka par katru biļeti būs papildus maksa 0.90 EUR.Esmu neizpratnē, kādēļ man ir jāmaksā par to,ka es pats aizgāju līdz kasei Kongresu namā.Vai tiešām mums būtu jāmaksā par to,ka man pa lodziņu izsniedz biļetes?!es saprastu,ja man piegādātu.Tad jau visos veikalos par to,kasiere man izsniedz kvīti un es pats vēl atnācu ir jāmaksā!Jo es tak atnācu un tur tā kasiere sēž.Es šito uzskatu par naudas izspiešanu nevis godīgu komercpraksi.Neuzskatu,ka pircējam būtu jāpiemaksā par to,ka pircēis pats pērk vai nu pie kases vai kases lodziņā.Izskatās,kā Latvijas biļešu tirgotājiem rūpals ir nevis biļešu tirdzniecība,bet gan papildus maksa par to,ka pircējs pats atnāk pie kases.Redzi,labs darījums tu atnāc pats un vēl samaksā,ja reiz atnāci pats.Absurds!Ja esi starpnieks,tad laba komercprakse nozīmē iekļaut cenā arī izplatīšanas izmaksas.Tagad jālūdz visi dievi,lai koncerts notiktu,jo nezin kas radīsies,ja atceļ!

16.10.2019

R