www.sudzibas.lv Biļešu Serviss Maldinošs serviss - fiktīvu biļešu tirdzniecība

Biļešu Serviss - Maldinošs serviss - fiktīvu biļešu tirdzniecība

Iesaku nekad neiegādājieties biļetes uz koncertiem, caur atbildību nenesošo kantori "biļešu serviss", kurš turpina tirgot (turpina sadarbību) biļetes arī pēc vairākārt atceltiem koncertiem ar aizdomīgu kantori "nice people entertainment", kura "portofolio" satur tikai "fake" koncerti:

1. Resonance (pārcelts no 07.06.2018) / simfoniskās rokmūzikas grupa “résonance”
2. Vivaldianno: spoguļu pilsēta 2018 biļetēm, kas notiks 28.10.2018 / atcelts - vivaldianno: spoguļu pilsēta (pārcelts no 13.10.2018.) / shēma - iepriekš pasākums bija plānots 2018. Gada 13. Oktobrī, taču a la "saistībā ar mūziķu 2018. Gada pasaules tūres perioda pagarināšanu dienvidamerikā, koncerts tika pārlikts uz 2018. Gada 28. Oktobri"
******************************************************
minimālais uzmentiens par 1 koncertu - apmēram 280 000 euro (izejot no vidējās biļetes cenas)

ceru (kaut maz reāli) , ka par "nice people entertainment" un "biļesu serviss" shēmas darbību painteresēsies finansu un tiesībsargājošās institūcijas pēc iesniegumiem policijā, kas rada aizdomas par naudas apmazgāšanas shēmu.
******************************************************
vismaz 3 reizes tiek tirgotas biļetes uz fake koncertiem un tad seko komentārs no "nice people entertainment": " protams, šāds lēmums rada lielus finansiālus zaudējumus, kas ietekmē visas puses – gan biedrību “nice people entertainment”, gan sadarbības partnerus un, kas mums ir vissāpīgakais, - jūs, biļešu īpašniekus. Šobrīd biedrības finansiālie zaudējumi vēl tiek aprēķināti un sistematizēti, taču tie ir ļoti lieli. Savā darbā bijam noskaņoti pozitīvi un nepieļāvam domu par šādu notikumu pavērsienu, rūpīgi strādājot, lai katrs mūsu pasākums būtu izdevies un baudāms. Diemžēl, šobrīd esam spiesti atzīt, ka saimnieciskā darbība bijusi neveiksmīga, to nepieciešams restrukturēt, lai turpmākos ienākumus virzīt parādu segšanai. "

pārskata info:
https://www.bilesuserviss.lv/lat/search: vivaldianno/

31.10.2018

krāpšana

Par atceltu V.Leontjeva koncertu neatgriež naudu jau gadu. Tikai sola...

V Valdis62 20.11.2018

Mani pārsteidza Biļešu servisa vienaldzība pret klientiem, savlaicīgi neizsūtot paziņojumu uz epastu vai telefonu par atcelto koncertu, un bezatbildība, veicot starpnieka pakalpojumus naudas izkrāpšanai! Tas viss liecina, ka BS arī iesaistīts šajā izkrāpšanas shēmā!

L Lana 12.12.2018

krāpšana . mēs arī neko nesagaidījām