www.sudzibas.lv Biļešu Serviss Krāpšana, slikts serviss vai vienkārši vienaldzība pret klientiem???

Biļešu Serviss - Krāpšana, slikts serviss vai vienkārši vienaldzība pret klientiem???

Laikam beidzot būtu jāmācās no līdzšinējās negatīvās pieredzes, kad šis kantoris nenodrošina kvalitatīvus pakalpojumus, bet ko darīt, ja www.bilesuserviss.lv ir vienīgie, kas piedāvā biļetes uz konkrēto pasākumu? Pagājušas vien dažas sekundes un jau viss izpirkts? Kā tad! Tad kāpēc tikpat ātri netiek nomainīta informācija, ka biļetes par konkrēto summu vairs nav pieejamas, lai gan "pieejamas vēl 20+ biļetes"? Piezvanīt uz norādīto telefona nr ir gandrīz neiespējami, bet, kad tas tomēr izdodas, kāda šķiet no svētkiem nogurusi jaunkundzīte slinki novelk, ka pirmās sekundes laikā jau viss izpārdots, un atkārto to vēl piecās dažādās variācijās. Aha, ticu. Varbūt tad uzreiz izdaliet savām paziņām un nereklamējiet nemaz nekādu iepriekšpārdošanu, ja jau tāpat zināt, ka nebūs? ! Vai arī uzlabojiet vienreiz savu sistēmu, jo šī ir klientu mānīšana!

Sigita Bronze 03.04.2018

Deputātiem pirmajā kārtā jau iet tās biļetes - atcerieties Ventspils kunga interviju ? Prasīja cik drīkst ņemt par brīvu.