www.sudzibas.lv Bilde bez atļaujas Bildēšana bez manas atļaujas

Bilde bez atļaujas - Bildēšana bez manas atļaujas

Ķekavas vidusskolas skolēns Marsels Dubrovskis bez atļaujas bilde bērnus un ievieto tos internetā.
Vakar pēc konsultācijām gāju uz skapīšiem un pagāju viņam garām. Pēc tam tualete darīju savas darīšanas un dzirdēju bildes uzņemšanas skaņu.
Kad atnācu mājās biju pārsteigts ka manu un citu cilvēku bildi viņš bija ievietojis whatsapp un discord grupā bez manas atļaujas kad es nokārtojos!

A

Z Zerviy 02.03.2022

Pieaudz un beidz raudāt

A Anonīms69 02.03.2022

Tas ir nelikumīgi!

S Suitfree 02.03.2022

Pasaki vecakiem lai vini iet uz policiju un raksta sudzibu par huliganismu un bildes publicesasu bez atlaujas.

TasEsLV 02.03.2022

Pa taisno uz Policiju, skolas interesēs ir, lai tas klusiņām paiet garām. Tev uzrakstīt iesniegumu aizņem vienu vakaru, viņam pēctam risināt ar Policiju jautājumus aizņems nedēļām ilgi.

Good Intentions 03.03.2022

Vēršaties policijā! Kur problēma?