www.sudzibas.lv Bigbank Kredīta atteikums

Bigbank - Kredīta atteikums

Pieteicos kredītam Bigbank,gribēju aizņemties 200ls uz gadu,un mēnesī būtu jāatmaksā apmēram 23ls. Pieteikumu izskatīja,pazvanīja konsultants un piekrita pieškirt kredītu,teica lai dodas uz tuvāko Bigbank filiāli un nokārto dokumentus,kredīta saņemšanai un 2h laikā,naudu pārskaitīšot uz kontu. Tā nu devos uz tuvāko filiāli,kas atrodas Valmierā,iztērēju pēdējo naudu ceļam,lika man gaidīt vairāk kā 1h pēc pieteikuma uzrakstīšanas,un tad atsaka,jo esot nepietiekami ienākumi,bet pirms tam zvanīja konsultants un teica,ka ar 160ls mēneša ienākumiem pietiek,un viss ir kārtībā,bet tad kad gāju formēt visus dokumentus,atsaka,jo viņi pēkšņi izdomāja,ka ar to ir pa maz.
Man viedoklis? Drīzāk tur ir face control un tapēc atteica,jo neesmu Latvietis pēc tautības,vienkārši rasisms,un tapēc izdomāja atteikt,bet kā iemeslu pēkšņi izdomāja,nepietiekami ienākumi esot. Rodas jautājums,tad kapēc man zvanīt un teikt lai dodos šodien pat uz tuvāko filiāli nokārtot visus dokumentus,kas nepieciešami kredīta saņemšanai,ja pēc tam izdomā atteikt? Pēdējo naudu iztērēju ceļam,jo biju pārliecināts,ka viss kārtībā,ja jau teica,lai braucu kārtot papīrus,un tagad dēļ viņiem paliku pilnīgi bez naudas..
Dala naudu pa labi un pa kreisi,bet tur kur tiešām vajag,atsaka,jo redz Tu esi citas tautības pārstāvis..

Likumsargs 23.10.2012

Labi vien bija, ka atteica! Tu nevari iedomāties no kādām ziepēm esi izvairījies! Tici man, BIG banka nav no tām labākajām bankām, no kuras aizņemties naudu! Man ir viens klients, kurš paņēma 800Ls, bet atdevis jau ir ap pusotru tūkstoti un vēl ir parādā bankai! Gatavojam dokumentus tiesai, jo šī ir tā banka, kas mīl mainīt noteikumus spēles laikā!
Tāpēc jau arī atteica, ka saprata, ka no Tevis neko noslaukt nevarēs, bet šī banka ļoti mīl slaukt savus klientus!

Aizej uz citu banku!

BIG Banka = ātrākais ceļš uz bankrotu! Tāda lūk skan devīze tautā par šo banku! Kaut gan pat par banku grūti nosaukt šo mafiozo veidojumu, jo viņiem nav ne norēķinu sistēmas, ne bankomātu tīklu, ne maksājumu karšu. Vienkārša kredītiestāde, kas ļoti mīl čakarēt savus klientus un ja vēl uzodīs, ka jums ir iespēja tikt pie naudas, tā uzreiz ieslēgs savu slaukšanas mašīnu!

Tā kā Tev ļoti paveicās, ka atteica!!! Mūc no BIG bankas un nerādies tās tuvumā!

I Inga289 24.10.2012

Saki paldies, ka neiedeva. Kādi ir procenti!!!Parēķini!

L Linda 28.10.2012

Man ir bijis liidziigi. Pavasarii. Bet man pat zvaniija un teica, ka es varot sanjemt liidz 4, 500Ls, jaanaak tik uz filiaali pieteikumu uzrakstiit. Protams aizgaaju, uzrakstiijuun peec tam sanjeemu atteikumu. Tur nav nekaads rasisms. Vinji vienkaarshi maldina cilveekus ar pieteikumu aizpildiishanu interenetaa, jo realitaatee tev tik un taa jaaiet uz filiaali, veelreiz tas pats pieteikums, meiteens visas detaljas paarprasiis atkal. Nu karoche tas pats, kas pildiit veelreiz. Tie, kas zvana ir tikai klientu menedzheriishi, kam nav nekaada teikshana. Visu nosaka krediitspeciaalists klaatienee.

Likumsargs 28.10.2012

Ļoti tizla un reti riebīga banka!

Lai BIG bankā ņemtu kredītu ir jābūt pēdējam muļķim! Tik nekompetentus speciālistus neesmu saticis nevienā kredītiestādē!

I incurro 26.06.2013

Rasismam tur nav nekāda sakara.
Latvijā likums aizsargā personas datus, brīdī kad tiek parakstīts pieteikums - tiek dota atļauja pārbaudīt kredītvēsturi un ienākumus - proti, tikai tad JEBKURAI iestādei ir iespēja noskaidrot vai:
1) klients vispār strādā - ir ienākumi
2) nav paņemti 15 ātrie kredīti
3) vai nav regulāras izmaksas azarspēļu iestādēs
4) utt

un TIKAI TAD var pieņemt sakarīgu lēmumu. Līdz tam - visi lēmumi un slēdzieni ir balstīti uz info, ko klients ir iesniedzis..kas var būt labi samelots/noklusēts.

R ri4y 26.06.2013

incurro par 3 gan tev nepiekritīšu, jo LV pagaidām nav tādas sistēmas, ka visi azartspēļu spēlētāji, kuri kaut reizi apmeklē cazino tiek reģistrēti vienotā datu bāzē, kā tas notiek attīstītajās ES valstīs