www.sudzibas.lv Bigbank Kretīnu kantoris

Big bank - Kretīnu kantoris

Iespēju robežās mēģinat nesieties ar BIG bank. Vairāk kā pirms 7 gadien bija nepieciešama nauda priekš cēliem mērķiem - kāzām. Aizņēmos 2000Ls uz 8 gadiem. Katru mēnesi viņiem maksāju 67Ls. Drīz jau tas murgs būs galā un būšu visu samkasājis. Visu šo gadu laikā esmu samaksājis viņiem jau ap 6000Ls. Šomēnes nedaudz nokavēju maksājumu un šie man atsūta vēstuli. Un par šīs vēstules atsūtīšanu jāmaksā 5Ls. Psihopāti!!!! visu šo gadu laikā procentos es viņiem esmu pārmaksājis 4000Ls un tiem kretīniem nav kauna man sūtī vēstules pa 5Ls. Ne jau par tiem 5Ls man ir žēl, bet gan par attieksmi pret klientiem. Pediņu kantoris. Atvainojos par rupjībām!

G gaby23 08.11.2013

Jautājums tāds Beka.. Vai tev ar galvu viss ir bijis kārtībā ja ņem 2000 uz astoņiem gadiem... 67 ls katru mēnesi... Loģiski ka nenormāli pārmaksā... Bankas piedāvājums ir vnk neadekvāts... Vai tiešām nebija citas iespējas rast finansiālo risinājumu??????? Apbrīnojami

K kitija1977 08.11.2013

No sievas arī droši vien jau esi izšķīries...meitenes jau parādniekus nemīl:)

Z zilais valis 08.11.2013

Kur var būt tāds l.o.h.s? Aizņemties naudu kāzām? Un pārmaksāt 4000 Ls?

adiabo 08.11.2013

Neko citu no augļotaju un noziedznieku kantora arī gaidīt nevajag

A AK79 08.11.2013

Pamatjautaajumi: Vai kaazas bija shikas un atminjas ir spilgtas veel shodien? Cik viesi bija ieradushies? Vai vinji nesadaavinaaja naudas summu, ar kuru nosegt vismaz pusi aiznjeemuma vai ari Juus izdomaajaat, ka lietderiigaak par sadaavinaato naudu ir veikt pirmo iemaksu par kopiigo gjimenes ligzdinju?
Par komisijas maksu par atgaadinaajuma veestules izsuutiishanu noskaidroshu naakoshnedeelj tikshanaas laikaa ar Big Bank darbinieci. Vareetu jau trauceet briivdienaas, tachu zinjkaare nav tik liela. Teoreetiski apsverot, komisijas maksa ir paardomaata un pamatota taapeec, ka, piemeeram, par naudas paarskaitiijumu Pastaa ir komisija 3 Ls, par sludinaajuma ievietoshanu portaalaa ss.lv maksa ir 3 Ls. Kaapeec lai sadarbiibas partneris Big Bank atpaliktu no jaunaam veesmaam un atteiktos no iespeejas nopelniit?
Lai visiem skaista nedeeljas nogale un spozhas peljnjas iespeejas!
AK79

M Marats 08.11.2013

Njā, neiazmirstamas kāzas. Kad līgumu slēdzāt, vismaz uz kaukulatora nepiemetāt, cik tad sanākss beigās samaksāt? Uz to brīdi nešķita par daudz, vai bija pie kājas, ka tik naudu dod?

M Mariss 11.11.2013

1kārt - vai nu BIG (kredītiestāde) vai BIGBANK (banka), bet tas ko autors apraksta..nav tāds uzņēmums;
2kārt - precēties par naudu, kas Tev nav - nebūs īsti cēls mērķis;
3kārt - kad vajadzēja naudu un parakstīties, tad gan bija pirmais čalis rajonā - līgumā viss bija atrunāts;
4kārt - 5Ls ir nevis par vēstuli, bet visām izmaksām kopā - parādu piedziņas izmaksas, kur ir ietverta arī vēstules maksa;
5kārt - ne(sa)maksāšanas brīdī klients pārtop par parādnieku, tur arī mainās attieksme;
6kārt - atvainošanās par rupjībām pieņemta, lūdzu vairs tā nedari :)

A aggis 14.01.2014

Nu runājot par Big kantori, nekā spoža jau tur nav, vēlreiz visiem iesaku, kam apriet bankas??? Vienkārši neņemiet kredītus, tur arī visa problēma atrisināsies-jauku dienu Jums visiem. Un par 2.000ls kāzas diezgan švakas sanāk. Būtu labāk aizgājis uz zaksu saraktījies, Un par tiem pārmaksātajiem 4.000ls nopircis sev kaut auto vai ko citu, nu ne jau kāzām paņmet kredītu, lai citi padzer un paēd uz tava rēķina, īss mirklis kas Tev izmaksā 6.000ls. Super man nav komentu vairs ko piebilst.