Bidamas durvis, Iebuvejamie skapji - Krapsana

Ludzu esiet uzmanigi ja jus trapisiet tiesi uz sito cilveku Vitaliju Ceburaskinu, kas itka nodarbojas ar mebelu izgatavosanu, niesaistieties ar viņu nekadas darišanas jo ta ir krapsana. Cilveks paprasis jums avansa naudu puss summu no pasutijuma un talak jus varat aizmirst par savu naudu, telefonu vins neizsledz vienmer atbild, bet neka talak neseko.
Vitalijs Ceburaskins
P.K 130887-10317
mob. tlr 27160329
67272627
talak jus savu naudu redzesiet caur policiju, bet ja laia tik daudz nav, jabrauc pie viņa uz majam un jasit uzreiz seja un tikai tad var runat talak par savu naudu.

Viņa sludinajumi bija izlikti SS un Reklamas majas lapas.

O

G GANKSTERIS 14.12.2011

OLEG NOGRIEZ TAM CEBURASKAM AUSIS. CERU KA TEV IR KADS PAPIRS KA ESI DEVIS VINAM NAUDU. JA NAV CEBURASKAS VIETA TEVI IESUDZETU TIESA PAR NESLAVAS CELSANU. LAI PIEDZEN MORALO KAITEJUMU. SKATIES KA PATS NETRAPI POLICIJA. DOMAS MES VISI ESAM VARONI.

G GADIGAMATE 14.12.2011

NEZELIGI ZIMA AITU APCIRPUSI!!! VAI ARI NEVARU DABUT AVANSINU. GRIBEJI KA LETAK IZNACA KA VIENMER. PAPIRU NAV PAR AVANSU TAD AIZMIRSTI PAR NAUDU.

E ezerzeme 14.12.2011

Ar tiem mēbeļu gatavotājiem ir pilnīgā dir*ā!
VIDam šīs nozares uzņēmējus jāņem zem lupas un jādričkā nežēlīgi! Legālā veidā ar visiem nodokļiem un bez nervu čakara, izskatās, ka durvis var izgatavot tikai pats!