www.sudzibas.lv Bezpridels Personala darbs!

Bezpridels - Personala darbs!

Tātad stāsts ir vienkāršs.. Vakar 9.12.2009 ap plkst. 18:40 iepirkos veikalā maxima un redzu, ka pa veikalu staigā divas aizdomīgas personas, kuras nebaidoties visu cilveku priekšā liek kabatās alhoholu... pats trakākais kad vienam no viņiem pirmā pudela izkrita un saplīsa un viņš protams pakaļ nākamai un atkal kabatā... a tai laikā apkopēja klāt un slauka tik aiz viņa..
Cilvēki gāja garām takā, tā tam būtu jābūt.. Nu es neiztureju būdams pats likuma pārstāvis sākumā devos līdz darbiniecēm kuras man atbildēja ka apsarga viņiem šodien nav un nezinot ko darīt!!
Nu protams es teicu lai spiež trauksmes pogu lai brauc operatīvā apsardze... par to laiku viņi jau bija ārā un grasijās doties uz super neto taisīt nākamo reidu!! Izejot āra daudz dzirdēju ko tie trīs tipi savā starpā runāja tā nu es viņus aizturēju... bija nemierigi bet par laimi operativi ieradās G4S 2 apsardzes ekipāžas un kopīgi gaidījam nu kādas 35 minūtes Policiju! Tas jau nav vēl pats trakākais... kad ieradās policijas pārstāvji tad veikals vēl neuzrakstīja ieniegumu policijai noteica nu varbūt rit... a policija šinī situācijā varēja no viņiem paņemt tikai pakaidrojumus un palaist vaļā! Tā nu es paliku muļķa lomā gribēju kā labāk sanāca ka vienmēr.. Policijas pārstāvji tikai pateicās par sadarbību! A no veikala puses nekādu Paldies nedzirdeju!
Tā nu es zaudēju kādu 1:30 sava laika un paliku muļķa loma... A masu mēdijos tik stāsta ka Latviā cilvēki viens otram nepalīdzēs, a kāda motivācija palīdzēt ja tu vēl paliec par muļķi!!!
Nu ieteikums mans būtu tāds lai Maximas priekšniecība instruētu savus darbiniekus kā šādās situācijas butu jārīkojas un kur vispār atrodas tādas trauksmes pogas un kā ar tām rikoties! Maximu neintresē kad viņiem tas taču ir iztrūkums... nesaprotu tos cilvēkus... !!!

R

E Es 10.12.2009

Šito uz maximu aizsūtiet... Administrācijai...šeit ierakstot sūdzību jau nekas nemainīsies

E Eseseseseseseses 10.12.2009

un tad, kad savus varondarbus busi beidzis, tad ashi, ashi uz latviesu valodas gramatikas kursiem...

N NWAtoEseseseseseses 10.12.2009

Zeel, ka tu Eseseseseseseses neesi veel notinies uz Iiriju... ne jau gramatika ko maina, bet attieksme muusu LV iedziivotaaju attieksme.

E Eseseseseseseses 10.12.2009

attieksme pret ko tiesi? ja trauslu veceniiti uz ielas laupa - jaa, ir jaaiet paliigaa. ja kaut kadu leisu zemas kvalitaates produktu veikalu kjeedi laupa - man ir pilniigi vienalga. katram veikalam ir darbinieki, kuri atbild par konkeeto sfeeru un ja tie nav uzdevuma augstumos - mani tas absoluuti neinteresee..

R Raitis 12.12.2009

Eseseseses, ar tādu attieksmi ceru, ka kādu reizi pats dabūsi pa degunu uz ielas un visiem citiem būs PO...

I ilze 26.12.2009

hei, Eseseseseseses..., Tev pašam mudīgi uz sākumskolu jādodas, lai iemāca tādu lietu kā garumzīmes! Nu nezinu kā Maximā, bet man darbā par iztrūkumiem atvelk no algas, un arī strādāju leišu uzņēmumā. Nu un kas tad strādā tajā Maximā te Latvijā, ja ne latvieši?!? Kāpēc tad lai viņi sliktāki par trauslu vecenīti uz ielas? Adminstrācijas nolaidība gan, piekrītu, ka darbiniekus neinstruē kā rīkoties šādās situācijās:/