Bez Uzcenojuma - Apkalpošana

food-beverages jeb „BEZ UZCENOJUMA”Ļoti nopriecājos, kad šodien ieraudzīju, ka Vecmīlgrāvī atvērts jauns veikals veikalu ķēdei " BEZ UZCENOJUMA". Nospriedu ieiet apskatīt, vai tiešām cenas tikpat labas kā Vienības gatvē un citos veikalos. Taču mans prieks bija līdz tam brīdim, kad devos prom un pārdevēja bez jebkādas atvainošanās un pamatojuma man lika parādīt somu. Jāatzīmē, ka mana soma ir maza izmēra un tajā grūti būtu kaut ko ielikt lielāku par maku, zagļi diez vai izmantotu šāda izmēra somu.. bet nu nezinu, nav pieredzes. Kad gāju veikalā iekšā, tad gan pārdevēja pat labdien neatņēma un tikai skatījās televizoru. Vārdu sakot, man bija ļoti aizvainojoši, kad pārdevēja bez jebkāda pamata, man lika uzrādīt somas saturu, ko uzskatu viņai nav nekādas tiesības man prasīt, turklāt pēc tam pat neatvainojās, kur nu vēl gaidīt, ka atvadītos pieklājīgi.Ejot veikalā nekur neredzēju paziņojumu, ka ejot ārā būs jāatrāda somas saturs.Ļoti sabojāja priekšstatu par šo veikalu, pat negribas vairs uz to iet.

P