www.sudzibas.lv Bez Tabu Sagrozīti fakti, nepublicē labo

AtrisinātaBez Tabu - Sagrozīti fakti, nepublicē labo

Jau pārraides laikā tiek sagrozīta bērnudārza vadītāja (laimes lācis) teksts. Pārraides beigās tiek nosaukts par trako bērnudārzu (paldies, ka manu bērnu nosaucat par traku) . Pēctam, kad vecāki zvana un sūdzās par reitingu palielināšanu un dārziņa apmelošanu atbild, vecākiem, ka tie ir uzpirkti pat bez kkādiem pierādījumiem. Skalošanas kantoris!

Papildināts Llal 15.12.2017

Ppluss vadītājs saka, ka info var itkt izmantos pret viņiem, bet beztabūūūū to sagroza tā, ka vadītājs to izmantos pret audzēkņu vecākiem. Protams pārraides beigās, kad zvans skatītājiem, mans bērns tiek nosaukts par trako!
Ps
Iepriekšējā (valsts dārziņā pat netika mainīti pamperi, zu visu dārziņu bija viena smilšu kaste) bērns raudāja, kad bija jāiet uz dārziņudarbu, bet tagad priecīgs.
Esmu vīlies kārtējā LV skalošanas progmma!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Llal 06.06.2018

Nav aktuāli

C critical thinker 15.12.2017

progmma!
uzrakstiet vēlreiz, ievilcis/kusi elpu un nomierinājies/usies