www.sudzibas.lv Betsafe.lv Slikts serviss

Betsafe.lv - Slikts serviss

Tātad izmantoju jaunu šīs lapas piedāvājumu. Iepriekš viss bijis kārtībā. Bet šoreiz izmantojot piedāvājumu, atgrieztā naudu, kuru viņi solija atdot par cik bij izmantots piedāvājums ir uz pusi mazāk, jo redz viņu Latviešu tulks nav minējis to, ka visi piedāvājumi sākas no 01:00 jeb CET nevis 00:00 kā Latvijā. Sanāk, ka man bij jāzin. Jo latviskajā versijā ir rakstīs piedāvājums spēkā no 00:00 bez nekādiem CET vai kā cita. Izmeklēšanas dienests jau izmeklē šo lietu vairākas darba dienas un pie rezultāta netiek, kaut gan sistēmas vēsturē viss ir pēc Latvijas laikiem pareizi. Cik zinu tad Betsafe ir bijušais Triobet. Nu ko lai saka, prieks un laime kur tu rodies.

An

Ai AIK15 19.11.2018

BETSAFE... VAI KĀDS KAUT KO IR VINĒJIS BETSAFE KAZINO?!
CIK PARUNĀ AR CILVĒKIEM, TIK NEVIENS NAV NEKO VINĒJIS. VAI NAV TĪRĀKĀ KRĀPŠANA?!

Ai AIK15 19.11.2018
Krāpšana

Viņu kazino ir tīrākā krāpniecība. Parunājot forumos ar cilvēkiem, neviens neko nav vinējis, Pajautājot viņiem, lai parāda pēdējos lielākos laimestu. Viņi neveicot šadas uzskaites. vai nav tīrākā krāpšana?!