www.sudzibas.lv Betija Miezīte Krāpniecības mēģinājums

Betija Miezīte - Krāpniecības mēģinājums

Gribēju laicīgi padalīties ar manu pieredzi ar šo ''privāto kreditoru'', lai kāds cits lieki netērē savu laiku un līdzekļus.
Biju ievietojis ss.lv sludinājumu,ka nepieciešams kredīts, minēju nepieciešamo summu, atmaksas laiku un summu mēnesī ko varu dot atmaksai.
Principā šo sludinājumu pārskatīja daudzi cilvēki,kuri visticamāk arī paši bija finansiālās palīdzības meklētāji.
Šodien pusdienlaikā saņēmu zvanu no sievietes, kura piedāvāja piešķirt manis lūgto summu, ar pavisam neticami izdevīgiem nosacījumiem. Noskaidrojis kas un kā, un par cik, prasīju kā tad mēs varētu vienoties- vai slēdzam līgumu,vai dodamies pie notāra, kad atskanēja mazs fakts par aizdošanas procedūru- viņa ņemot priekšapmaksu.
Maksa bija maza- tikai 40ls, kuri jāpārskaita viņai uz kontu, un tad viņa attiecīgi ''uzreiz'' pārskaitīs prasīto aizdevuma summu atpakaļ. Pamatojuma,kam vajadzīga priekšapmaksa bija diezgan neskaidra- vajagot dabūt manus rekvizītus(personas kodu, vārdu uzvārdu un kontu), lai ja gadījumā ir problēmas, varot to visu nodot policijā. Nu pa lielam padomājot, diezgan loģiski- cilvēks ir piesaistīts kontam bankā, un maksājuma uzdevumā tā visa informācija ir atrodama, kā arī policijai šis fakts der kā pierādījumi.
Interesantākais sākās tad, kad pateicu ka mazliet jāpadomā,jo 40ls izraut dienas vidū, darba laikā ir diezgan pagrūti.
Pēc darba ieeju internetā un brīnumi- atrodu sūdzību, par šo pašu sievieti,kas nodarbojas ar interneta krāpniecību, tieši ar šo priekšapmaksas metodi.
Protams, viss kas var gadīties, kāds uztaisījis sūdzību lai ieriebtu,jeb kādam atteikts šāda tipa aizdevums. Kad sāku uzdot jautājumus, kundze palika nepacīetīga, un centās panākt naudas pārskaitīšanu, jo redz esot ''citi cilvēki'' kuri arī pieteikušies pēc aizdevuma,bet palīdzēt viņa var tikai vienam. Sāku palikt aizdomīgs,jo parasti naudas lietās neviens nesteidzas,kur nu vēl,ja prasītā summa ir reizes 100 lielāka par pašu ''pirmo iemaksu''. Beigās viss nonāca tiktāl,ka palūdzu pierādījumus par to,vai tiešām aizdevums ir garantēts,ja pārskaitu šos 40ls. Un tad sākās apvainojumi. Nevis pierādījumi,ka jā, viss var notikt, bet gan apvainojumi, itkā es būtu izjaucis gadsimta darījumu. Vainīgs īsti nejūtos,jo kam 40ls ir pēdējie, tiem viņu vērtība var aizstāt jebkādas vēl kabatā neesošas summas.
Protams,tika pieminēta uzticība(no manas puses), par to,ka ja reiz tāda lieta,tad lai pārskaita aizdevuma summu un tajā pašā brīdī,kolīdz viņa ir manā kontā,es pārskaitu šos 40ls,ja reiz tā ir tik vitāli nepieciešama procedūra. Lieki piebilst,ka pēc šī teksta, visa iesākumā laipnā un jaukā saziņa pazuda,itkā nekad nebūtu bijusi. Laikam tomēr beigās saprata,ka no vēlviena cilvēka neizdosies ar solījumiem un bez pierādījumiem, izkrāpt 40ls. Smieklīgi gan ir pats fakts,ka vainīgais tagad esmu es,jo redz,esmu sabeidzis visu biznesu jaunkundzei,nepārskaitot 40ls. Un vēl iestāstiet man,ka tas nav krāpniecības mēģinājums,ja reiz 40ls dēļ,kurus jūs nepārskatiet, pierādījumu par visa pasākuma īstenību, jūs sāk vainot pie nez kādiem , piepeši radušamies zaudējumiem no aizdevēja puses.
Un nē, man nav žēl šo visu šeit rakstīt- varbūt cilvēki izlasīs un laicīgi sapratīs,ka šī jaunkundze māk ļoti labi apvārdot un sarunāt viskautko, lai tikai panāktu jūsu naudas aizripošanu uz viņas kontu. Nekļūstiet par vienu no tiem,ko šī dāma ir apkrāpusi.

D

Z zemene70 20.08.2013

Es laikam sapratu par ko iet runa, tā ir Nadezda Kalniniece. Vińa tiešām ir krāpniece, un nekādu naudu neaizdod, tikai izkrāpj no cilvēkiem naudu. Esiet łoti uzmanīgi, saku pēc savas pieredzes.

A amorins 07.09.2013

Betija Miezīte - arī man ar viņu nācies saskarties. Tāpat kā "Driver", arī es ss.lv ieliku sludinājumu, atsaucās vismaz 30 "aizdevēji", no tiem tikai 2 bija īsti, nevis krāpnieki.Ar Betiju mums izvērtās sarakste un sazvanīšanās 3 dienu garumā. Nauda, viņai esot no vecāku dzīvokļa pārdošanas, kuri gājuši bojā autokatastrofā, viņai esot mazs bērns, ar kuru viņa sēžot mājās. Bērnu gan ne reizes nedzirdēju, kaut gan no savas pieredzes zinu, ka, ja ir mazs bērns, tad viņš viennozīmīgi būs dzirdams un esot arī vīrs-- policists. Sarunājām visu, līdz pat notāram -jau pieteicu vizīti.Tad nāca frāze-vajag priekšapmaksu -100ls, lai viņa redzētu, ka esmu maksātspējīga. Lieki teikt, ka uzreiz sapratu, kas viņa "par putnu" .Atsūtīja man savu konta nr., personas kodu.Protams nekādu naudu neskaitīju viņai. Bet pateicu, ka esmu pārskaitījusi un tā kā mums bij atšķirīgas bankas, tad tā nauda tik ātri neaizies. Nāca diena uz beigām un viņa sāka zvanīties, kur nauda, esot jau jābūt, ka es esot viņu piekrāpusi, teicu, ka būs - gan jau nākamā dienā, lai nestreso, aizgāja pat tik tālu, ka izdomātais vīrs - policists, viņu sit par to, ka viņa labu gribot, aizdod man. Es arī sāku piespēlēt, "stresoju" līdz, "mierināju", teicu, lai atļauj parunāt ar viņas vīru, ka tā nevar sist sievieti, uz ko saņēmu atbildi-ka viņa pati tikšot ar vīru galā. Manus, vēl nesaņemtos 80 ls, viņa tūlīt pat pārskaitīšot atpakaļ. Domāju dāmiņa attapās, ka ir "atkosta" un ar to viss beigsies, bet nē... Nākamā dienā šī zvana-es esot krāpniece! Viņa neesot saņēmusi 80 ls no manis, bet man aizskaitījusi.Lieki teikt, ka es nekādu naudu tajā dienā nesaņēmu. Paralēli visam draugiem.lv pačekoju un apjautājos viņas draugu sadaļā esošajiem cilvēkiem, kas viņa tāda ir, izstāstīju situāciju un saņēmu atbildes-ka esot dzirdēts, ka viņa ar ko tādu jau agrāk nodarbojusies un pat apkrāpusi kādu vīrieti, viņai nevar uzticēties. Neesot ne vīra, ne bērna. Bija arī tādi, kam tas bij jaunums, neko tādu viņi nevarējuši pat iedomāties.
Vēl vienu dienu viņa man nelika mieru ar sms.Rakstīja, ka viņa neņemot ļaunā tos 80ls un varam slēgt līgumu pie notāra par aizdevumu, lai es sarunāju vizīti, viņa no Pāvilostas atbraukšot uz otru Latvijas galu to parakstīt. Tajā brīdī man vairs tas nebij aktuāli, nelikos zinis. Nākamā rītā, ap 11.00, atnāca sms- "Diemžēl esmu spiesta aizdevumu jums atteikt".
Pagāja 2 nedēļas un kādu rītu atkal pārsteigta redzu-zvana Betija Miezīte.Paceļu, šī saka- " Vai jums ko izsaka vārds betija miezīte? "
Viņa esot tikusi iesaistīta krāpniecībā, viņas vārds nomelnots, pati tagad tiekot apmelota. Viņas brālis ar draudzeni esot paņēmuši viņas telefonu, kamēr viņa ārzemēs un nodarbojušies ar cilvēku krāpniecību.Viņai vajagot, lai policijā apliecinu, ka viņa tāda neesot. Kad teicu, ka atpazīstu viņas balsi -atbilde bij, ka viņai un brāļa draudzenei balsis esot identiskas. Nu ko-teicu-tad jau palīdzēt nevarēšu, jo esmu tikai pa telefonu runājusi, neesmu tikusies un, lai liek mani mierā, ja ne, policijā būs vēl kāds ziņojums pret viņu. Pagaidām ir miers. Nezinu, kas šai personai par problēmām-laikam ar galvu kaut kas arī nav kārtībā.
Neuzķerieties, nestāstiet neko personīgu, savus datus, nepazīstamām personām.Un, ja jums piezvana Betija Miezīte -ziniet skaidri-viņa ir krāpniece pavisam noteikti!

M MurMur 27.09.2013

O jā - šī dāma ir "izcila" - nu jau summa tikai Ls 30 :D

O oskarz 07.11.2013

vinai pat ir draugs Edgars Virbinskis, kurs ar to pasu nodarbojas

M me&me 12.01.2014

...kā arī marina sividina, [slēpt]@inbox.lv, sieviete, kas dāsni ar 3% likmi piedāvā izņēmumu, ja nav ķīlas tas der 143EUR priekšapmaksa. Viss bija skaidrs tiklīdz tika pateikts, ka vajag priekšapmaksu. Loģiski, ka naudu nesūtīju, vienkārši gribējās zināt, cik tālu iesim!
Tika noskaidrots, kāda man banka, lai tas viss notiek diezgan fiksi, un parādījās Edgars Virbinskis 190975-12952
LV70UNLA0050009544391, kad jautāju, kas tas par vīrieti - vīrs, viņam uz konta visi līdzekļi. Tiklīdz uzzināju, šos datus, meklējām netā un protams, ka tika atrasta šī dāma. Aizsūtīju viņai linku, un saku kā to saprast??? Atbilde bija "Atvainojiet, bet mes nepazistam nekadu Betiju. Mans virs strada valsts strukturvieniba un savu godu vins nekad neapkaunotu."
Nu apkauno vai neapkauno - bet informācijas, lai policijā rakstītu iesniegumu pietiek un es domāju, ka tas arī ir jādara!
Esiet uzmanīgi un NEKAD NEVIENAM NESKAITIET NAUDU PIRMS NAV SKAIDRĪBAS KUR TĀ NONĀK!!!

S skorpionka 31.01.2014

Vai ir kads, kas vinai aizsutija naudu ?

K kasteeste 05.02.2014

Ideāls teātris no Betijas puses. Pirmo reiz sastopos ka darījumus veic 23.00 nē nu ok domāju ja jau bizness var ari vakarā nekadu problēmu nu man jāsūta viņai 90 euro, izdomāju, ka aizsūtīšu ar tekstu ka aizdevums ar procentu likmi 10 % dienā, dāmītei būs patīkams pārsteigums, Pluss pietiekami pierādījumi lai tādu krāpnieci izvazātu pa tiesām lai zin kā cilvēkiem ļaunu darīt iesaku visiem, kas grib priekšapmaksas sūtīt ar tādu tekstu, Jurists apstiprināja, ka derot...
beigas varbūt būsiet ieguvēji vēlu veiksmi neuzķerieties Uz Betijas :)

M mazaa_ciepa 05.02.2014

Es arī saskāros ar šo sievieti. Viņa man uzrakstīja un teica, ka var man aizdot 350Ls, viņa ar mani sazvanījās, uzdeva jautājumus utt. Pēc kāda laika, kamēr gaidīju naudu viņa man uzrakstīja, ka esot aprunājusies ar vīru, un esot nolēmuši, ka man jāiemaksā 37, 50eiro par pirmo mēnesi, uz ko es atbildēju, ka man tādas naudas nav. Tajā brīdī nedomāju, ka viņa varētu būt krapniece, lai gan tagad man ir mācība uz visu mūžu. Par cik nedomāju par to, es viņai nosūtīju 20eiro. Protams, ka tos 350eiro es nesaņēmu. Tā viņa divas dienas teica, ka sūta man naudu. Nākamās dienas vakarā es jau sapratu, ka kaut kas nav labi, un ierakstīju i-netā viņas vārdu un uzvārdu un, protams, ka atradu daudz sūdzības. Un, es viņai uzrakstīju, ka nevar būt, ka no DNB bankas man pārskaitījums nāk divas dienas, un pateicu, ka gribu atpakaļ savus 20 eiro, šī it kā nosūtīja, protams, neesmu saņēmusi līz šim brīdim. Rakstīju, ka, ja nesaņemšu to naudu tad ziņošu policijai, un viņai būs man vēl jāapmaksā morālais kaitējums, uz ko viņa man atbildēja, ka man viņai būs jāmaksā kompensācija par apmelošanu. Dažādu iemeslu pēc neesmu devusies vēl uz policiju, bet tuvāko dienu laikā plānoju.
Mācība man ir uz visu mūžu.
Esat uzmanīgi!

I ilona44 28.02.2014

Šodien saskāros ar Edgara Virbinska personas kodu 190975-12952 un tāds pats bankas konta numurs, bet visinteresantakais ka sieviete ar kuru es sarakstijos ir VIKTORIJA SVIDINA un drošibas nauda 200 euro.Likmes palielinās.Varetu but Betija un Viktorija viena un ta pati persona.Naudu ļoti vajaga, bet šoreiz atturēšos.Paldies visiem kas saskārušies at šadiem krāpniekiem pabrīdina citus.

K Kocins 21.01.2015

Betija Miezīte prasija pirmo iemaksu iemaksu aizdevumam pasta indeksu nosauca LV-1050 un teica uzreiz pectam sanemsu konta sev naudu, un protams vinai nesutiju bet tiesi tagad vinai cakareju praatu caur sms un vina ir diezgan pārliecinoša