www.sudzibas.lv BETA Slikta pārdevēja

BETA - Slikta pārdevēja

Biju iepirkties pa dienu paust dienlaika pārtraukuma šajā veikalā brīvības iela 145 Jēkabpilī, un vairs nekad arī neiešu.
Jautāju pārdevējai aiz gaļas vitrīnas nogriež man gaļu ap 400 gramiem, viņa mazums, ka nesaprot valsts valodu, tad vēl 400 gramu vietā man teju 700grami iesvērti, un gaļa nogriezta un nosvērta ar visu celafana iepakojumu. Par to arī jāmaksā ja? Un vēl skatās dusmīgi un padod kā sunim preci. Veikala vadībai jāmāca ir darbiniekiem runāt valsts valodā. Vai vislabāk tik nekaunīgi darbinieki jāatlaiž. Jo tādu darbinieku dēļ jums nenāks cilvēki iepirkties, mani tiešām vairs negaidiet savā komunistu veikalā

E

н НеКариньш 23.11.2020

"Vai vislabāk tik nekaunīgi darbinieki jāatlaiž. " - - - Un kas stradas viņa vieta? Tu vai tava meita?
'mani tiešām vairs negaidiet savā komunistu veikalā"- - - Tu neatcieries KAS bija vissistakie komunisti? LATVIEŠI! Tadi ka Anatolija GORBUNOVS!..