www.sudzibas.lv BETA krāpšana, slikts serviss

Beta, Pļavnieki - krāpšana, slikts serviss

Šodien biju veikalā, kas ir blakus mūsu mājai. Iepērkos tur gandrīz katru dienu, tāpēc ir tik nepatīkami. Es nopirku nocenoto maizi ar atlaidi, ar derīguma termiņu 13.11, bet bija 14.11. Vispār ir jautājums, vai viņi var tādu tirgot. Pie kases nav rēdzams, ko kasieris izsit, saņemot čeku ieraudzīju, ka man izsita normālu cenu, nevis nocenoto. Es pateicu kasierei, atbilde bija, ka viņa neko nevar darīt, pat nezin ka taisit atgriešanu. Viņa pievērsas otrai kasierei, es jautāju kapēc tā notika, bet viņas atbildēja ka nevar visu zināt, vai prece ir nocenota vai nē, patstāvīgi klienti pasaka pie kases. Vispār kapēc man kaut ko jāsaka, kāpēc nevar kaut kā atzimet uz preces, kā ir nocenota, visos normalos veikalos ta dara. Gribēju dabūt sūdzību gramatu, uz ko man atbildēja, ka neko nedarīs un nāciet rītdien pie direktores. Viss, es vairs šājā veikalā neiegriezīšos.

J

C critical thinker 16.11.2017

nocenota maize? nopietni? bet internetam naudas pietiek?

Dainis 16.11.2017

Šausmas! :D