www.sudzibas.lv BETA Attieksme

BETA - Attieksme

Nekādā gadījumā nepērciet veikalā BETA - Vecmilgrāvī konditorejas izstrādājumus, jo es Lieldienās nopirku Medus torti, kurai uz kastes bija sāds datums - 31.03.2003, un kad pārgriezu uz pusēm tad slikti palika no tā skata, visa torte bija sapuvusi. Neiesaku neko tur pirkt viens pretīgs veikals, pārdevējas nelaipnas un arī smaucās ļoti.

X

L lina 14.08.2003

V Liepae takajaze problema s Betami osobenno s akcijami, napisana odna cena a probivajut druguju i obsluzivanie nikakoe.

L Liiili 05.01.2004

Po6li na 3 bukvi, "Beta" samij luchij magazin.Gavnjuki!!

V vik 20.02.2004

ja tak skazhu v 95 % magazinov:marketov,problemi pojavljajutsa kogda oni ustraivajut akcii na te ili inie tovari.i delo sovsem ne v tom 4to vas hotjat obmanutj delo v neka4estvenno sdelannoj rabote:4elovek ne vnes v bazu dannih odin iz tovarov na kotorij bila akcija.i otve4atj za eto dolzhen ne kassir a sootvetstvuju6ij rabotnikprosto neka4esstvennij podbor personala