www.sudzibas.lv BETA attieksme pret jaunino darbinieku

BETA - attieksme pret jaunino darbinieku

Iestajos stradat beta,esmu latviete nonacu krievu kolektiva,sakuma vaditaja bij baigi laipna.stradaju par kasieri,kraveju,pa zali plauktos kase teica esot jadara vis un visur.Labi pirmo dienu aizgaju uz darbu,ielika visu dienu kase,otra itka pa zali stradaja bet nez kapec redzeju so perkam kase cigaretes ne vienu vien reizi.labi kase kresla kur sedet normala vispar nebija pliks karkass paralona vieta,apsezoties kase atrados vispar bez mazvai zem kases normali pat naudu saredzet nevareja kur panemt,nu ta luk lidz desmitiem jastav kajas.....mainas vaditaja vispar nepasaka ko vajadzetu darit it ka tacu mainas vaditajai javada sava maina katram uzliekot pa dienu savus pienakumus????vinai bij jastaiga pakal un japrasa darbs!!!un japrasa tikai krievu valoda jo latviski jautajot atbides nebija.pat pirmo dienu neparada kur ir noliktava kur varteu preces uz zali izvest,noliktavu atradu nejausi redzot ka apkopeja mazga kadu telpu.Otra darba diena saslima berns,atprasijos uz majam jo taja bridi nebija kas paliek ar bernu,velak bijam slimnica uz vienu dienu kur pectam izrakstija uz majam ambulatori arsteties majas,taja bridi neko citu aiz uztraukuma nespeju domat ka tikai domaju par bernu,telefonu biju atstajusi majas kur zvanija veikala vaditaja,uz kuras zvanu neatbildeju,nu ta ari beigas sanaca ka uzrakstiju atlugumu jo berna veseliba ir pirmaja vieta.Beigas ejot pakal dokumentiem man vel tika draudets ka neviena veikala vairak netiksu pienemta ka uzrakstisot kautkadu lapu par mani kuru izsutisot visiem nezinu kuriem.pec vinas domam esmu izdarijusi sausmigu parkapumu,aizejot no darba un paliekot pie slima berna,vienkarsi es nesaprotu tadu attieksmi saprastu ja es butu dzerusi veikala vai zagtu tad tiesam butu par ko nosodit.Pec si visa tiesam pat iepirkties uz turieni vairak neiesu kur nu vel stradat,vemiens nak liela draudetaja.neiesaku nevienam iet tur stradat mocit sevi un savus nervus.

Ontūns 15.10.2014

"Beta" ir krievu kantoris. Strādāt tur ir zem katra latvieša goda.

A Anna 15.10.2014

IKI LENOKA tagad MEGO arī ir krievu ma, uku māja. It sevišķi šāda mau, ku māja ir Čaka iela 70, Rīga.

K kudziis 16.10.2014

Vaitad ir tik grūti lietot garumzīmes?

B Balta_Puma 16.10.2014

Piezvani uz Valsts valodas inspekciju un paziņo par šo būtni. Lai maksā sodu. Strādājot klientu apkalpošanas jomā Valsts valodas zināšanas ir obligātas.