Bestshoeslv - Krāpšana

Es pasūtīju nike Airmax thea salātzaļā krāsā. Viss šķita ideāli botas atnāks pēc 3 darba dienām tā nu pasūtīju šīs botas paiet 3 dienas nedēļas rakstu kur pazuda, bet viņš saka ka vēl kavējas, pagājušo nedēļ es uzrakstīju vēlreiz bet vairs neatbildēja. Fotoattēlos atstāju nike izskatu kurus pasūtīju un viņa vārdu un uzvārdu ar bankas kontu un arī saraksti. 5 fotoattēlā redzama pēdējā ziņa no viņa.

_

M MohawkUshanka 30.07.2018

Tas turpmākam, ĻOTI, neiesaku internetā izlikt savu adresi, nākamreiz, kad rakstīsi sūdzību, izsgītro savu adresi, lai neredz.

Life_is_life 30.07.2018

Interneta bankas atskaite var redzet kam precizi aizsutijas nauda

Life_is_life 31.07.2018

_ _ananass_ 01.08.2018

Kas tas ir!?

!

ОK 31.07.2018

Nekad mūžā nepasūtītu apavus no kaut kāda krūmu internetveikal un vēl pārskaitīt naudu uz privâtkontu.

_ _ananass_ 01.08.2018

Man sūtīja cik labas atsauksmes es vēl pajautāju kādam cilvēkam kā ir?, viņš teica labi lkm tas bija viņš

Z Zubite 23.08.2018

Labdien!Vai jums ir atnakušas šīs bores?

L LauraD 24.08.2018

Jūs arī pasutijāt un gaidātt?

_ _ananass_ 02.09.2018

Nē :(

L LauraD 02.09.2018

Varat man uzrakstīt privāti Facebook?

L LauraD 24.08.2018

Es arī pie viņiem pasūtīju. @bestshoeslv (Reinis Aumeisters no Ventspils) Apavus teica, ka izsutis ar 5dienu/6dienu, bet nu jau ir pagājusi nedēļa, omnivā vai pastā nekā nav. Teica, ka sūtot no Ventspils un esot 82 sūtījumi no klientiem.
Un šodien viņi pazuda no ig.
Tātad apkrāpts esat ne tikai Jūs, bet arī es

A Antikrapsana 30.01.2019

Reinis Aumeistars.
Vecums 16 / 17
Dzīvo vidriži / lēdurga
Nodarbojās ar cilvēku krāpšanu, tagad būtu jāmācās 11. Klasē

N Not_me 02.10.2018

Šobrīd turpina darboties kā Footshop.lv

L LauraD 22.08.2019

Vai, kāds ir dabūjis naudu atpakaļ rakstot iesniegumu policijā no visām šīm lapu krāpniecībam!?

A Antikrapsana 22.08.2019