www.sudzibas.lv Best Auto SIA/ Inter Auto SIA/ Auto Kompleks SIA Krāpšana, meli, bojāti auto kas nav labojami, uzmanieties!!!

Best Auto SIA/ Inter Auto SIA/ Auto Kompleks SIA - Krāpšana, meli, bojāti auto kas nav labojami, uzmanieties!!!

Https://www.ss.com/msg/ru/work/finance/credits-and-leasing/auto-leasing/bxxnln.Html

tas ir briesmīgi, nopirku bmw 2000 gada šajā vietā, maksāja 2000 eiro nobraukāju 2 nedēļas mašīna saplīsa, aizvedu uz servisu viņu kā pacēla, izrādās kad man pārdeva salauztu mašīnu. Es nobraukāju 4 servisos vēlējos glāb vismaz to, bet izrādās kad viņa ir pilnīgi sadauzīta, savārīta, vadi pārplēsti, viss pievārīts lai tikai uz pārdošanas brīdi tā strādā. Mans numurs ir 25220342 ja vajag es jums atsūtīsu visas bildes un parādīšu dokumnetus par to kā viņi viltīgi sastāda līgumu, lai jūs neko nevart atgriezt no viņiem, sāku tagad rakt lai uzrakstītu sūdzību un pastāstīt patiesību cilvēkiem, izrādās nevaru atrast pat to oficiālo firmas nosaukumu, laikam visus iespējamos nodokļus apiet, krāpj cilvēkus, pardod mašīnas ar viltotu tehnisko apskati, jo kad pirku savu manai bija iedota tehniskā apskate uz veselu gadu, kad tiko to ir izgājusi, izrādās kad pacēla pirmajā autoservissā izbrīnījas un teica kad tādā stāvoklī viņa nevarēja nu nekā iziet tehnisko apskati, un tā ir teikt visos parējos, mašinu es nevarēju sabojāt 2 nedēļas tā, kad pat mašinu nevaru pārddot uz detaļām jo tur izņemot riteņus nav nekādu detāļu, vēl divi aizmugurējie lukturi, jo priekšējie, ir arī čupā.

Apkopojot: vilto tehnisko apskati, vilto sludinājumus (ne visu patiesi raksta pat par auto uzbūvi un tās motoru jaudu un marku) , biku sapucē auto ārieni bet pārdod metāllūžņus, izkrāpj vēl lielu naudu. Ceru kad mans stāsts palīdzēs jums neizsviest 2000 eiro par kaudzi metāla kas 2 nedēļu laikā apstāsies ceļa vidū, lai dievs palīdz un vēl nenotiek kāda avārija nopietnāka.
Bildēs kloķvārpsta vnk nolauzta un pievārīta lai strādā uz īso laiku, un daudz daudz daudz kas vēl. Vnk nav jēgas visu to teikt paši varat redzēt

Vēl aizmirsu pateikt pašu galveno, kompānijas nosaukuma viņiem īsto tā arī neatradu bet parasti vairākumā tie tirgo savus auto ss.com

kā piemēru augša ir ссылка

X xctaps 28.06.2019

Kādēļ pirms pirkšanas nevedāt uz servisu lai pārbauda ? ja reiz pēc divām nedēļām paceļot konstatēja, ka mēsls pēdējais, tad jau pirms pirkuma arī to būtu konstatējuši ..

Neļāva, bijām tik priecīgi par pirmo auto iepirkšanu, ka uzticējāmies pārdevējam. Neesam daudz zinoši par auto pirkšanas metodikām.