www.sudzibas.lv Bērzumnieki-6 Neatbilstība nopirktai zemei

Bērzumnieki-6 - Neatbilstība nopirktai zemei

Nesen nopirku zemes gabalu jaunā ciematā Bērzumnieki -6 Ķekavas pagastā. Gādās ka nedrīkst celties, tomēr pārdevējs solīja ka viss kārtībā, un nav nekādas apgrūtinājumus, un var celt maz ēku(5 x 5), bet pēc oficiāla pieprasījuma Ķekavas būvvaldē atbilde bija tāda: nedrīkst celties, tāpēc ka šajā zemes gabalā pēc detaļplānojuma izplānota uguns dzēšanas ņemšanas vieta. Re, tāda lieta un ir, ka zemes grāmatas apliecībā nebija pat ierakstīta tāda "nenozīmīga lietiņa", ka tāds apgrūtinājums!!! Un VZD iestādē vel pie tām teica, ka tādu apgrūtinājumu vajadzēja ierakstīt pārdevējām vai nu iepriekšējām saimniekam, bet viņš to apdomīgi ne izdarīja, tā ka citādāk nepārdos šo zemi.
un vel ir tāda lieta šajā ciematā - nedrīkst celties, ja jums ir zemes gabals mazāk neka 2500 kv.m, un nekādas maz ēkas (ka sola pārdēvēji) arī nedrīkst celt!!! Ir jau pārbaudīts!!! Vel pie tām bija sastādīts līgums, protams, ka 20 reizes mazāk mēs norādījām summu, jo pārdevējs atrūnājis tipa ar joku, ka viņš nemaksātu 23% no pārdošanas, un ja līgumā mēs norādīsim īsto summu -tādā gadījumā zemes gabala cena pieaugs uz tiem pašiem 23 %, un, protams, ka man ne bija liekas naudiņas un es piekrītu pie viņas nosacījumiem, un mēs ieliekam smieklīgu ciparus (tādus, ka tagad es ne varu prasīt no viņām tiesas ceļā īsto summu).
Rūpieties par savu nākotni paši !!! Ne dariet kļūdas !!! Cenšos pārdzīvot šos neveiksmīgus pirkumus, bet grūti nāk, jo tuvinieki neatbalsta mani lielas ģimenes zaudējumos dēļ ...

B Burunduks 22.02.2010

Ha-ha-ha!
Apbrīnoju cilvēkus, kuri tik nopietnus pirkumus izdara tik vieglprātīgi. Uzreiz vajadzēja rasties aizdomām, kad piedāvāja noslēgt līgumu par daudz mazāk summu. Nu paši vainīgi. Kārtējie kapeiku pis.e.j.i . Gribējāt ieekonomēt uz tiem 23% - nu ko, skopais maksā divreiz. Vairāk par tādiem, apbrīno tie, kuri pērk kaut ko bez pirkšanas-pārdošanas līguma - ta teikt neoficiāli lai ieekonomētu tos nodokļus (nav obligāti, ka nekustamu īpašumu - da jebko).

R Ro 22.02.2010

žel, ka tā iekriti

A Ainārs G. 22.02.2010

Anita- krievu valodā he ar darbības vārdu rakstās atsevišķi, bet latviski- viss iet kopā. Tāpēc parezi būtu nevis "ne dariet", bet gan "nedariet". Utt.
Bet par saturu- man liekas, ka Zemesgrāmatā tikai un vienīgi VZD kaut ko var ierakstīt, ne ja pārdevējs vai pircējs.
Tad jau es arī ierakstīšu, ka man suņa sūds zemes gabalā atrodas un to vieiem pa pilnu būs jāņem...

lai tev veicas...

A Armands 24.02.2010

Nu ko lai pasaka, Ķekavas padomei būs tev jāloka kārtīgs piķis par zemes īpašumu, kurā Viņi vēlas ierīkot ūdens ņemšanas vietu. Reāli esi " vinnējis ", tikai vinnests var izvilkties gadiem ilgi. :)) Bet ja godīgi, pats esi vainīgs un labi ka esi guvis arī sapratni, bet pārdevējam vajadzētu iestāstīt savādāk, ka tā nedrīkst darīt

J Janis 01.03.2010

Kjekavas pagastaa nav nemaz tik daargas buuvatljaujas.

X xxx 03.03.2010

Uzskati ka par šo reklāmu tev nekad būvatļauju neredzēt. Turklāt vēl jau tev būs jākontaktējas ar ciemata attīstītāju.Tyrklāt skaties ka neuzliek sodus par to ka netiek ievērotas ugunsdrošības prasības.

K Kekava 03.03.2010

HE, cik zinu par šo Ciematu, tad tur viss ir kārtībā. Un 2009 gadā pat sēdē atzina, ka detālplānojums atbilst prasībām, kaut gribēja lai būtu otrādi.To ka tur attīstītājam konkurenti centās noņemt biznesu, tas arī ir zināms.Un apbūve ir atļauta 1200 kvadrātmetriem.Kur ir izrakti 2500, nav saprotams.Ķekavā ir 1200. Mazāk vispār nav iespējama apbūve. Kārtējais variants, kad gribēja pircējs na haļavu izlīst, un tagad meklē vainīgos.Tapat ja nemaldos reklāmā pircējs= Anita= centās pārdot par lielu maksu, un uzvārīties. Anita ir iebraucis reāli auzās.

J Jurkanobūvvaldes 05.03.2010

Nebēdājies Anitiņ, nāc pie manis, uz Sieviešu dienu iedošu atlaidīti.

K Kekavas buvvalde 28.10.2010

Stasts ir tads -
pielikuma apstiprinata detalplanojuma "Berzumnieki-6" lapa, kur skaidri paradits, ka minētais īpašums jau detālplānojumā ir paredzēts kā ugunsdzēsības ūdens ņemšanas rezervuārs, kurš paredzēts Bērzumnieku -6 ciemata būvju dzēšanai.
ciemata attīstītājs ir gadījies ne godprātīgs un cenšas pārdot zemesgabalu, zinot, ka tas nav apbūves gabals.
vēršu uzmanību - tiek pārdoti vēl arī citi zemesgabali bez apbūves tiesībām!!!
Par būvatļauju izmaksām Ķekavas būvvaldē - atbilstoši saistošiem noteikumiem - 60% no būvnodevas, kas tiek aprēķināta no būves kubatūras. 40% tiek aprēķināti pēc būvprojekta akcepta. Nodeva tiek ieskaitīta pašvaldības kasē.
Par zemesgabalu lielumu - saskaņā ar spēkā esošo Ķekavas pagasta teritorijas plānojumu, ši teritorija paredzēta ka savrupmāju dzīvojamās apbūves teritorija (DzS), apbūves noteikumu 84.3 - savrupmājai 2500, dvīņu mājas pusei 1250.
Ja ir kādi papildus jautājumi, lūdzu pirms zemsgabala pirkšanas, griezties Ķekavas pagasta būvvaldē vai Telpiskās plānošanas daļā.

T Tā kas seko līdzi 28.03.2011

Šo lūdzu izlasiet visi, kas pērk zemes Bērzumnieku ielā Ķekavas pagastā. (Bērzumnieku iela 11). Un jaunie pircēji esiet uzmanīgi

D Dace Margo 23.09.2017

Varbūt kāds zin, vai pa šo laiku kaut kas ir mainījies ar šo vietu? Zemesgabali liekas simpātiski, tāpēc gribētos zināt,vai būtu reāli dabūt būvatļauju. Kādā nez stāvoklī ir ceļa servitūtu problēma un cik viegli vai grūti tur būtu nokārtot ugunsdrošības (rezervuāri,dīķi) jautājumu.