Bērnu zobārstniecības poliklīnika - ATTIEKSME

Aizgāju piektdien pie zobārsta Ķirurga(Vera Siliņa),lai izrautu gudrības zobu,rezultātā tas izvērsās par lielu murgu.Izturēšanās kā lopu kautuvē,neesmu gan tur bijusi,bet tāda attieksme varētu būt tur.Iegāju pie ārsta ar sāpošu zobu,tikka konstatēts,ka jāņem laukā gudrības zobs.Daktere iešpricēja anestēziju un nosūtīja uz rengenu,aizgāju uz rengenu sēdēju diezgan ilgu laiku lai tiktu klāt,tad gaidīju vēl rengena atbildi,un visbeidzot vēl gaidīju pie ķirurga kabinetu,tas aptuveni aizņēma laiku vismaz pusstundu varbūt vēl vairāk.Iegāju kabinetā,tad ķirurgs ķērās pie darba,ar kaut kādu instrumentu atdalīja smaganu no zoba,sāpēja nenormāli,jo anestēzija jau gāja laukā,sāku bļaut bet daktere tikai teica, lai paciešos,sāku raudāt,jo sāpes bija neciešamas,visa trīcēju,bet viņa nelikās traucēta un turpināja iesākto.Gala rezultātā tika uzliktas četras šuves,šūšanas laikā arī papildus nekas netika atsāpināts,locījos pa krēslu kā tārps.Antibiotikas netika izrakstītas, teica zobus netīrīt nedēļu,un nedrīkst skalot,vaigs sapampis,kā rezultātā mocos ar stomotītu.Paēst nevaru.Nevienam neiesaku to izbaudīt.

E

Q query 04.08.2013

hhhh

R Romija 04.08.2013

...pusstundas laikā anestēzija nevar iziet, nu nekā! Nav nekāds brīnums, ka sāp, jo sastrutojušam zobam anestēzijai ir pagrūti piekļūt. Varbūt skarbi izklausās, bet ārsts tur nav vainīgs, ka Jums šī procedūra sanāca tik smaga un sāpīga.
Vienīgi nespēju saprast, kāpēc nedēļu nav zobi jātīra?Tas nu gan ir absurds...

E ENIJAA 07.08.2013

Zobs nebija sastrutojis, pēc zoba izraušanas izveidojās strutas kuras nācās tīrīt.

E ELLIO 07.08.2013

Kā var nodzīvoties tik tālu, ka zobs jārauj?
Ja anestēzija neiedarbojās, tas nozīmē, ka bija iekaisums, ne vienmēr to jūt akūti.
Stomatīts var iemesties no tā, ka tika atbīdītas smaganas raušanas laikā un tas nav nekas neparasts, ja mutē ir agresīva mikroflora vai slikta mutes dobuma higiēna.

E ENIJAA 11.08.2013

Zobā bija izveidojies neliels caurums, kuru zobārsts atteicās labot, jo gudrības zobus neviens nelabojot.Tā lūk.Anestēzija iedarbojās, bet kad tika iešpricēta anestēzija nācās ilgi nosēdēt rindā pie rentgena, tad gaidīt atbildi, tad pie ārsta kabineta, vienkārši anestēzija jau lēnām gāja laukā.
Ja Dzirciema ielā stomatoloģijā ārsts ķirurgs šausminājās, kas man ir izdarīts, domāju ka man ir pamats sūdzēties.

E ELLIO 11.08.2013

nu Dzirciema ielas zobārstiem vispār ir tendence šausmināties un nolikt citu ārstu prakses.
Viņi uzskata sevi par pasaules gudrajiem.
Kaut visi mēs esam beiguši vienu iestādi.
tikai zin kā kāst naudas par kursiem, kuru tematika 15.gadu laikā nav mainījusies un aplikt citu zobārstu prakses.

R Romija 11.08.2013

Par cilvēka imunitāti nevar galvot NEVIENS ārsts!...un ja pa visam godīgi, tad pie caurajiem zobiem varam vainot tikai un vienīgi paši sevi...diemžēl. Tā nu ir taisnība.

R Redz kā! 30.08.2013

Ja jārauj zobs, tad TIKAI Stomatologijas institūtā Dzirciema ielā, jo tur šo lietu dara tieši ķirurgi, nevis parasti zobārsti. Pilnīgi bez sāpēm gan raujot, gan pēc tam. Tikai tur.

E ELLIO 01.09.2013

Un stomatoloģijas institūts paprasa 70.ls par gudrības zoba raušanu, kamēr parasts zobārsts paņem 10-20.ls.