www.sudzibas.lv Bērnu sala Slikts serviss, krāpšana

Bērnu Sala - Slikts serviss, krāpšana

Labdien! Pirms veikt pasūtījumu šajā veikalā, iesaku ĻOTI apdomāties. PAsūtīju gultas veļu zīdainītim. Nepieciešamā izmēra nebija, līdz ar to veikalā piedāvāja preci pasūtīt no ražotāja un solīja, ka 2-4 nedēļu laikā prece būs. Tā kā bija laiks, piekrītu pagaidīt. Pasūtījums tika veikts 10.04.2019. Līdzīgi kā citiem pircējiem, kad zvanīju, lai apjautātos par pasūtījumu, tā virzību, solīja, ka drīz prece būs. Un tā katru nedēļu, līdz vispār pārstāja atbildēt uz telefona zvaniem. Drīz būs 2 mēneši, bet preces kā nav, tā nav. Būtu vismaz pieklājības pēc atzvanījuši un izskaidrojuši radušos situāciju, nevis piekopuši "strausa" politiku! Pēc gūtās pieredzes iesaku rūpīgi izlasīt un izvērtēt citu pircēju atsauksmes, pirms kaut ko iegādāties šajā internetveikalā. Nepieciešamo preci pasūtīju no ārzemju piegādātāja, kurš to atsūtīja 2 darba dienu laikā.

I