Bērnu Sala Interneta veikals - Krāpšana

Jūnija sākumā veicu pasūtījumu interneta veikalā “bērnu sala” par kumodes iegādi. Uzņēmuma darbiniece paziņoja, ka kumode tiks piegādāta 15-17 darba dienu laikā. Saņēmu e-pastu ar rēķinu avansa maksājuma veikšanai un veicu pārskaitījumu.
Noteiktajā laikā kumode netika piegādāta. Izdevās sazvanīt uzņēmuma pārstāvi, kura sāka aizbildināties ar jocīgām atrunām - uzņēmumam mainās valde, tāpēc visas piegādes tiek pārceltas uz augustu. Tā kā jaunais piegādes laiks mani neapmierināja, tad ar uzņēmuma pārstāvi vienojos nosūtīt viņiem iesniegumu par avansa maksājuma atgriešanu.
Kopš iesnieguma nosūtīšanas ir pagājis jau mēnesis un es neesmu saņēmusi no uzņēmuma nekāda veida atbildi, kā arī uz telefona zvaniem uzņēmuma pārstāvji neatbild.
Naudu atgūt jau vairs neticu, bet gribu vismaz pabrīdināt citus!

D