www.sudzibas.lv Bērnu Poliklīnika Vienības Gatvē Rengenu nevar uztaisīt, jo nav kas bērnu pietur uz galda!

Bērnu Poliklīnika Vienības Gatvē - Rengenu nevar uztaisīt, jo nav kas bērnu pietur uz galda!

Tā nu diemzēl gadijās, ka mans mazais dēlins dzīvojoties nokrita no dīvāna malinas un sasita galvinu! Izsaucām ātros, aizveda mus uz Vienibas gatves bernu polikliniku! Dezurejosā ārste ātri uzmeta acis un aizsutija uz rengenu! Rengena kabinetā man pazino, ka rengenu nevar uztaisīt, jo nav kas bērnu pietur uz galda!Pati nevarēju to darīt, jo gaidu otru bērninu! Vai tad tapēc nav bērnu poliklīnikā domātas māsinas, ka to bērnu varētu pieturēt?Aizgāju ar bērnu uz uznemsanu un visām māsinām pēc kārtas lūdzois, lai nāk kāda paturēt, bet pilnīgi visas atteicās! Tā nu es pateicu paldies par palīdzību un izgāju no kabineta! Aarste pateica, ka varam braukt mājas. Vēl divas stundas nosēdējām, kamēr sagaidijām, ka no ādaziem atskries cilvēks, kas pieturēs bērnu un tikai tad mēs tikām pie rengena uznēmumiem!!!

E

T toony 12.10.2008

Vajadzēja kliegt un lamāties... es tur visus izdzenātu...galīgi aptrakuši.

A Anda 12.10.2008

Piedodiet par rupjiibu, bet tas ir pi**ets!!! Par ko tad lai aarstam pacelj algu???

J just me 12.10.2008

Autore perfektā māte! Kur Tad Tu biji, ka bērnu nevaktĒji, kad viņš krita no dīvāna?
Pēc tam protams vainīgi visi citi, tikai pati balta un pūkaina. Kur tad tavs ***, kurš tik vien spēj, kā taisīt Tev bērnus vienu pēc otra, bet bērnus nevar pieskatīt, ko?

BANS galiigi ne pa teeemu!!!Tomer tas ir debili tikvien, lai bernam pieturetu galvu, ir jagaida 2 h. Gribetu redzet BANS kads tu pats esi, nelaimes var gadiities, pasaki, ka pasam kaaja nav pasliideejusi, ko gribi teikt ka beernu vecaakiem jaabut 24/7 acs kaa kamerai online lai beerns nenokriiit, viss kas var atgadiities dauni, tas ko teici, bija lieki =D kā var kko taadu izdomaat? =D

J jolanta 12.10.2008

Par bērnu slimnīcu man ir šausmīgas atmiņas un atsauksmes.Man ir trīs bērni un visi tur ir bijuši.Divi gadi atpakaļ mans vidējais dēls (12 gadi) nokļuva slimnīcā ar angīnu smagā formā.Biju tad septītajā menesī ar trešo bērniņu.Pēkšņi man zvana no slimnīcas un saka ka mans dēls ir aizbēdzis.Ar vīru un '(savu lielo vēderu) klupdama krizdama, izmeklējām visu slimnīcas apkārtni, iesaistījām policiju.Beigās izrādijās ka bija sajaukuši palātas un aizbēdzis cits puisis.Man pat neviens neatvainojās, tikai pateica -nu tā gadās!Bet BANS tu esi galīgākais stulbenis. Loti ceru ka tavas domas izmainīsies tad kad tev pašam būs bērni.

M marleyna 13.10.2008

Gadījums tiešam šausmīgs, bet esmu vēl šokētāka par Bans pretīgo izteikumu.

A Anda 13.10.2008

BANS visticamaakais ir cilweeks ar uzmaniibas deficiitu, taapeec, lai kkaa izceltos, jaaraksta taadi komentaari. winjsh jau, nabaga cilweeks nesaprot, ka shaadi izsakoties par autori, winjsh pazemo arii sawu maati, jo katrai maatei, beerns ir vai nu kritis vai applauceejies vai sagriezies-naw iespeejams beerniem izsekot liidzi... kur tad bija tawas maates izjaajeejs, kad tu kriti vai sasities, kad biji mazaaks???

bet par beernu slimniicu-mans beerns tur bija wienreiz un es nosoliijos ka taa buus arii peedeejaa! kad puiku aizveda uz slimniicu otreiz, iznjeemu vinju aaraa(pirms tam man lika uzrakstiit to papiiru, ka ja ar vinju kkas notiks, tad pati esmu wien wainiiga) un katru dienu mans wiirs weda aarstu pie mums uz maajaam. mums gan bija probleemas ar punci, ja kkas nopietnaaks, tad jau taa newar:(

veel variants-BANS varbuut ir kaada no tajaa iestaadee straadaajoshaam maasinjaam?:D

E elinite 13.10.2008

BANS_zeel, ka nav iespeejams uzzinaat, kas tu esi!!!mees tad aprunaatos savaadaak!
Kur bija tavas maates jaajeejs un tu, kad tev kaunu daliija?

L linda 14.10.2008

Tādas ir tās māsiņas slimnīcās! Tad vēl bauro, ka algu vajag lielāku!! Un nemaz varat neteikt, ka, ja mums būtu lielāka alga, mēs normāli strādātu...muļķības!! Tāda ir viņu daba un to nekas nemainīs!!

Bans- cilvēks ar uzmanības trūkumu...aizej paārstējies...Neaizmirsti, ka cilvēks par visu dzīvē maksā!! Un nevajag runāt par citiem...Tu pats zini, kas ar tevi dzīvē būs???

D dillemille 31.10.2008

Ja bērnam ir māte klāt, tad skaidrs, ka māteir pašai jātur bērns! Tām māsām, kas strādā rtg kabinetā, jau tā ir jāpietur bērni, kas slimnīcā atrodas bez vecākiem! Un tādu ir ne mazums. Sievietei grūtniecības laikā 1-2 rtg nevar kaitēt. Tāpēc nevajag runāt niekus un veicināt lieku stresu gan sev, gan med personālam, gan arī nedzimušajam bērnam!

E elinite 11.11.2008

bet ja man aarsts pateica, ka es nevaru iet tur ieksaa, tad drosi vien, ka nevareeju!!!kaa cilveeki var buut tik aprobezoti????????

K kasija 11.11.2008

un ja nav neviena māsiņa kas palīdzētu, tad nav- kā to nevar saprast.

I Ilze 25.11.2008

ticu visam, ko nabaga mamma saka; pati esmu saskārusies ar medicīniskā personāla vienaldzību un paviršību. šausmīgi, ka mums un mūsu bērniem vēl mūsdienās jāpiedzīvo tāda attieksme..profesijā, kur būtu jābūt iejūtībai, izpalīdzībai, nesavtīgai attieksmei..

S susa 25.03.2009

nu par beernu slimniicas infetologijas nodalu vispaar vareetu stundaam suudzeeties...mana mazaa 10meenesus vecaa meitina bija sakeerusi veedera viirusu un nonaacaam beernu slimniicaa...pirmais jau bija soks, kad man 22gadiigai, preceetai sievietei aciis skatoties pasaka "mums sodien laikam viena par otru jaunaaka naak"...es saakumaa nesapratu, uztaisiiju lielas acis un jautaaju kaa man tas bija jaasaprot?...tad uzreiz pieskreeja otra maasina un jautraa balsii pajautaa cik man gadinu esot(izskatos es jaunaaka nekaa esmu patiesiibaa), un kad es atbildu vina man pasaka "ah, mums sodien vienu 15gadiigu ar 3 meenesus vecu beerninu ieveda...nu man kautkaa nelikaas smiekliigi, ka var taa veerteet arrsts maati peec vecuma un izskata, laikam padomaaja, ka man 13 gadi...

un peectam tik saakaas "jautriiba"...maaminas kas vairs nebaro beernu ar kruuti, slimniicaa nebaro, vinaam jaaiet uz slimniicas eedniicu eest...taakaa viirs 3 dienas bija darbaa un pie mums uz limniicu nekaadi nevareeja atbraukt, neviens cits arii nevareeja man eest atvest, es 2 dienas seedeeju badaa eedot ledenes, kas somaa meetaajaas, jo redz maasinaam nav pienaakums tos beerninus skatiities, tam vecaaki domaati...neviena pat nepiekrita paskatiities mazo kameer es uz aptieku aiskrienu peec zaaleem(slimniicaa arii paracetamols nebija prieks beerna augsto temperstuuru!!!)...tikai tresajaa dienaa es dabuuju paeest, kad maasina, kas izvadaa eedienu saprata ka es paaris dienas neko eedusi neesmu un apzeelojaas par mani! nu tas tad veel taa...maatei nav gruuti sava beerna deel arii paaris dienas pabadoties...

bet blakus palaataa, kura no manas atdaliita tikai ar stiklu, veelu vakaraa ieveda cigaanieti ar tikpatmazu puiku...un es biju vienkaarsi sokaa kaa maasinas atlaavaas pret vinu iztureeties! vinai maajaas vieni bija palikusi 3beetni saakumskolas vecumaa un vina loti par viniem uztraucaas un raudaaja, bet maasinas vinai veel atlaavaas uzkliegt lai nebijaa ar savu kauksanu gariigo!!! vinas taa arii pateica, ka vinaam nosplauties par tiem trim bez uzraudziibas palikusajiem beerniem, un ka vinas par so teemu vairs dzirdeet negrib...sieviete apraudziit beernus tika tikai naakamaas dienas vakaraa, kad maasinas piekrita pieskatiit mazo...un taa "pieskatiisana"...beerns pamodaas, raudaaja, raustiija katedru, gandriiz no gultinas izkrita...2 reizes gaaju maasinaam teikt ka tas beerns katedru rausta, bet neviena pat apskatiities neatnaaca, tikai man piebriidinaaja, ka nekaadaa gadiijumaa nedriikstu iet pie taa beerna, jo viniem cita infekcija un mees driikstam tikai savaa palaataa uztureeties...tikai 3. reizee kad es aizgaaju un pamatiigu traci saceelu viema maasina pienaaca un tikai pa logu paskatiijaas kas tajaa palaataa notiek!!!

jaaluudz dievs, lai nekad vairs manai meitai nebuutu vajadziiba sajaa slimniicaa atgriezties :(