BKUS - Neatbilstoša diagnoze

Vedu meitu pie profesores Ināras Ančupānes, jo ir izsitušās roku, arī delmu un kāju locītavas - sarkanas un niezošas. Tika noteikta diagnoze acne vulgaris un ārstēšana biodermas sebum līnijas gēls, micelārais ūdens un mitrinošais krēms. Tas viss sejai. Par locītavām neko negribēja dzirdēt. Tur esot tikai sausa āda. Velti iztērēts laiks un meita turpina sakasīt ādu.

I

I ivars123114 27.04.2019

Vajag aiziet pie dermatologa lai apskatās. Un VCA Juglā biju pie Gunas Grūbes. Lieliska ārste.,

RAMONA👀 27.04.2019

Rokām neder tas pats kas sejai?

A aicis24 27.04.2019

Ļoti līdzīgi,kā man ziemas periodā uzmetas,tāda paša izskata un ar visu laiku niez.Katru gadu citā vietā parādās,bet atkarīgs no ziemas,ja ziema ir aukstāka,tad tikai ir liela iespēja šo saķert.Šogad tikai nedaudz.Ko es gribēju teikt,man palīdz,ja ļoti niez ar karstu ūdeni apleju,tad nieze pazūd un tagad saulē vairāk jābūt,tad viņa pazūd vispār.Tā es viņu ārstēju.

Life is life 27.04.2019

Es arī parasti apleju ar tikko uzvārītu ūdeni, tad palīdz

M mazamazaodzina 19.01.2023

Nesen bijām arī pie šīs dakteres, cik ātri iegājām kabinetā, tik pat ātri izgājām. Ne mazākās intereses no ārstes puses( kaut bērnam izsitumi uz sēkliniekiem).
Ceļā pavadīta visa diena, viens gals 140km.

A anna_panna 19.05.2023

Arī biju pie šīs dakteres ar zīdainīti kam pakausī bija veidojums. Kabinetā bijām divas minūtes, pateica ka sēnīte un ka neko nevajag darīt. Veidojums ar katru dienu palika lielāks. Steigšus meklēju citu dermatologu un izrādās tā bija streptodermija ko uzreiz cits ārsts pateica un nekāvējoties bija jāsāk lietot zāles. Neiesaku izvēlēties Ančupāni.