Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Uzņemšana

Bērns skolā sasita kāju, kā rezultātā medmāsa ieteica griezties pie ķirurga. Tā nu devāmies uz bērnu slimnīcas uzņemšanu.Ieradāmies ap plkst. 16,gaidījām līdz plkst. 20.30 un tā arī netikām līdz ārstam. Cik saprotu, tad dežūrēja tikai 1 traumatologs.Izskatījās, ka ar ātrajiem atvestos pieņem, bet, kas ir ieradušies ar kājām ,tie var gaidīt diennakti!Neizturēju un devos iekšā pie ārsta uzzināt, kad mums ir cerība? Atbilde bija -brauciet rīt no rīta, būs mazāka rinda! Mums itkā ir bezmaksas medicīna bērniem, bet vai tas ir normāli, ka mazi bērni, kuriem sāp,ir spiesti gaidīt tik ilgi???

V

J Johny 25.01.2016

Sāp vēl nenozīmē kā dzīvei bīstami. Pie cita ārsta lai tiktu vajag gaidīt vairākas dienas vai mēnešus, sāp tev vai nē. Ja bērnam sāpētu vēders vai galva viņu pieņemtu daudz ātrāk.

Pacco_al 26.01.2016

Nu tiešām maza vilna, liela brēka. Cilvēki vēl ar lielākām problēmām stundām uzņemšanās uz nestuvēm guļ un nekas, bet ne bērniņš kājiņu sasita. Kāda naivule un kādus bērnus tizleņus mēs audzinām, varētu padomāt, ka ārsts sāpes 1 min noņems.