www.sudzibas.lv Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Brutala attieksme pret berniem un vecakiem!

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Brutala attieksme pret berniem un vecakiem!

Saksim ar to ka slimnica bija jaierodas 7.15 , bijam pirms ta laika - mus pieregistreja un aizsutija uz nodalu! Piezvanijam pie durvim - ieksa darbinieki un durvis neviens nevera valja! Pec tam atvera , iedeva mums palatu - un masina mums paradija kur ir spelu istaba. Berns spelejas, viss bija kartiba - tad pienak cita masina un sak prasit - ko redz mes te daram, ka mums jabut ir palata utt. Ka mums jasezh un jagaida kad “masina” atnaks! Kaut gan Kad bijam spelu istaba bija pienakusi musu kirurge Dr.Abola un pasauca uz atro parbaudi. Tad arste pateica ka operacija bus ap 10!
Tad ienaca ta pati saucama “masina” kura pateica ka jabut palata - lai bernam izmeritu assinspiedienu un pulsu - merot pulsu , vinja tureja savas rokas bernu roku - aparats piksteja ka “patient moving” un nesanaca izmerit - vinja saka meginat merit uz citiem pirkstiem - un tik , oi vinjam kkas nepatik un isti neizmerot tapat ierakstija ciparus kkadus.
Kad berns nebija edis un dzeris 16h un solita operacija laika nebija, pec 5 ar pus nogaiditam stundam - ta pati “masina” sevi saucot par arsta paligu, ieskrien palata - un saka bez maz vai blaut - atri, atri skrienat uz tualeti un velciet halatu, atri! Mes pat nesapratam kur tada steiga sezhot gaidot cik jau stundas! Tad aizgajam uz tualeti , berns churaja, ta pati masina attaisa tualetes durvis un atkal atri, atri! Ar kadam vispar tiesibam ?
Beigas panemu bernu uzliku uz gultas lai gerbtu - jo to es nedaritu uz aukstam flizem - vinja turpinaja tik atri atkartot , 4gadig bernam sakas panika un asaras jo mazais vispar nesaprata kas notiel un kur jaskrien. Tad izgajam koridora vinja lika bernu novietot un parvietajamas gultas un berns bija nobijies , atlava braukt liidzi. Mes nobraucam leja berns parbijies raudaja - vinji ar vel vienu nezinu kas tas bija pa darbinieku - lava vienam no vecakiem pavadit talak. Es aizgaja liidzi , izradas tik paris metrus - berns turpinaja raudat histeriski un vinji man lika iet prom un teica - nu vins nedrikst raudat nav labi pirms operacijas. Es gribeju vel bernu pavadit - jo vins histeriski raidaja parbijies , mamma! Teti! Bet nu diemzel vinjam pat neviens uzmanibu nepieversa un aizvera durvis acu prieksa! Nekad muzha nebutu iedomaties ka ta tas te notiek un neiesaku jums sho vietu! Vel jau nav viss beidzies, jo operacija notiek sobrid. Un jautajot ikvienam cik ilgst operacija - diemzhel shaja slimnica to neviens nezin. Ka tas var but ?

24.10.2018

Atbilde no Bērnu klīniskās universitātes slimnīca Pārstāvja atbilde 24.10.2018

Labdien! Lai mēs varētu Jums sniegt detalizētāku atbildi, lūdzam nosūtīt situācijas aprakstu un Jūsu kontaktinformāciju Bērnu slimnīcas formā: https://www.bkus.lv/lv/content/uzraksti-pateicibu-vai-sudzibu-0 Lai jauka diena!

E Ekspertu eksperts 24.10.2018

Skumji, ļoti skumji ko tādu uzzināt.. Var jau teikt, ne pirmais, ne pēdējais tāds gadījums, bet, kam no tā vieglāk.. Varu vien nojaust, cik smagi jūtas vecāki un, ko nākas pārdzīvot mazajam.. :) šos te mediķus, kuri jūtas savā darbā kā uz konveijera, kuri bez kādas loģiskas domāšanas un iejūtības pret pacientu, veic savu darbu, vajag uz mūžu atstādināt no darba ar cilvēkiem.. Attieksmes problēmas nepāraudzināt.. Ja medmāsa šajā gadījumā ir koka klucis bez jūtām un cilvēkcieņas, tad labi vien ir, ka Jūs, Laura, cēlāt gaismā šo problēmu.. Ceru, ka Jūsu bērnam viss būs labi. Turaties un par taisnību lai ir gudrība, drosme un spēks cīnīties līdz sekmīgam risinājumam!

D Dagnija 25.10.2018

Mēs bijām šajā pašā slimnīcā un nodaļā, bet attieksme bija laba un darbinieki visi pozitīvi! Kad jautāju cik mums ilgi jāgaida līdz procedūrai, māsiņa tā arī teica : visi gaida ,tik nedaudz jābūt pacietīgiem. Neviens no 20 bērniņiem nebija ēdis,bet visi pacietīgi gaidīja !Mēs cilvēcīgi sarunājām ka līdz lejai pati bērniņu nonesīšu tik nāca medmāsas līdzi. Nezinu ,man jau šķiet, ja pats esi cilvēcigs ,tad pret Tevi arī būs visi cilvēcigi.

E Ekspertu eksperts 25.10.2018

Gadīties var visādi, taču, ja Lauras gadījumā ir bijis tā, kā viņa rakstīja, par to ir jāatbild slimnīcas vadībai un konkrētajai medmāsai..

E Endijas 25.10.2018

katrs Vecāks grib priekš sava bērna visu to labāko. Un ja Jums viss gāja labi, tad Jums vajag priecāties. Ir tur viena māsiņa ar drausmīgu attieksmi pret bērniem. Tādiem cilvēkiem NAV jāstrādā ar cilvēkiem, vēl jo vairāk ar bērniem.

L LauraKalnina 25.10.2018

Es uzskatu, ka ja jus nebijat blakus - un to visu neredzejat vai neizlasijat manu tekstu - Jums nebutu pat jakomente! Man loti liels prieks ka jusu bernam viss kartibaa un ka jums nebija tada pieredze ar viniem ka man! Ka jus varat rakstit “ja pats cilvecigs, tad pret Tevi bus” ? Iespejams ka jums tur kads pazina strada vai radinieks ka varat ta te komentet! Tapec nerakstiet te man savus komentarus, es pievienoju - lai cilveki uzmanas nevis lai uzklausitu jusu viedokli.

B Bubu 25.03.2019

Katra personāla maiņa ir savādāka, viena ritīgi forša, otra neparāk.