bernu kirurgs Dr. JURIS SVEKLIS(Швеклис) - kompetences un kulturas limenis

Взяли направление к детскому хирургу на консультацию, т.к. заметили небольшую пупочную грыжу у дочки(1 годик) В VALEO хирурги принимают без записи, в порядке живой очереди. Мы с малышкой просидели в очереди больше часа, хотя перед нами было всего 2 человека. За это время доктор успел 2 раза покинуть кабинет примерно на 30 минут и десять минут пообщатья со своим знакомым, который зашел к нему в кабинет. Когда мы все же попали в кабинет, доктор опять был очень занят, разговаривал по мобильному. Ни он, ни медсестра даже не предложили сесть женщине с ребенком. Далее доктор говорил только на гос. языке. Да и пусть бы говорил, если бы говорил умные вещи. Во-первых, грыжу он нашел только с моей помощью, во-вторых, единственный вопрос, который он мне задал, согласна ли я на операцию.Другие методы решения проблемы ему неизвестны(хотя возможна масса вариантов, доктор, почитайте интернет) Прием доктор ведет без халата(!!!) и руки не моет перед осмотром малыша. ОЧЕНЬ высокий уровень культуры и профессионализма. Спасибо вам, доктор!

T

H Heila 14.10.2010

Neko nesapratu, varētu lūdzu valsts valodā?

P Puška 14.10.2010

Nu ja gribi lai doks ārste pēc tām metodēm ko salasās internetā tad ko vispar tur gāji?Pati ārstē:)

P Puška 14.10.2010

http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=10925816#page-1 Palasiet te, vai atvertat slaveno internetu un lasat sākumā atsauksmes un tikai tad ejat.

P.S.Tikai tur ari bus latviešu valodā:)

B baiba 23.10.2010

Uvažajemaja, Tatjana! Pri lečenii griži - ĻUBOI, nevozmožna massa različnih variantov-ee ili operirujut, ili s nei živut, jesli ona ne bespokoit.

Bet, komentējot Leilas teikto...te nav nacionālistu vieta, esi kļūdījusies:))))

A Anna 28.10.2010

Guga 31.10.2010

bet ja nu viņš baškīru valodu neprot?? ko tad??..jāiet prom no darba Lv??

D Dīdī 01.11.2010

(Arstam konsultet vajag tada valoda, kura runa klients.Bet visie tagad ir ar punktu-nacionalisms.)
Pārsmējos:Dtas ir ārsts kāpēc viņam būtu jārunā ar jums jūsu valodā???
Kāda jēga varbūt viņš pusi nesapratīs:D Tas taču nav veikals kur pārdevējs runa klienta izvēlētā valodā lai tik kautko pārdot:D Jums no ārsta vajag palīdzību tad nu darat tā lai viņš var jums viņu sniegt pēc iespējas kvalitatīvāku nevis domāt ko jūs tur pateicāt:D

R raida 01.11.2010

Ja Tatjanai kautkas nepat;ik, kāp vilcienā Rīga Maskava un duj prom uz savu Dzimteni.Tur varēsi runāt savā valodā.
Ja dzīvo Latvijā, runā valsts valodā!

P Peris 06.11.2010

A na 4to sobstvenno Vi zaluetesj, ne pojmu?
Razberem po porjadku.
1. Voob6e-to obi4no vospitannie ljudi zaxodjat v kabinet ko ra4u, kogda ix pozovut, a ne vlamivajutsja i pri etom ne stojat 10 min s nedovolnim vidom, pka vra4 zakon4it svoi dela.
2. Ne dumajte, 4to xirurg nastolko slep, 4tobi ne uvidetj grizu, kak izvestno, a Vam eto izvestno, vedj Vi izu4aete medicinu v internete, ee ne tak prosto obnaruzitj, esli ona nebol6aj, i uz tem bolee u godovalogo rebenka, kotoromu ne skaze6, 4tobi on poka6ljal.
3. To, 4to vra4 bil bez halata, v etom toze net ni4ego predrassuditelnogo, smennaja odezda ne objazatelno dolzna bitj v ide belogo simvola.
4. I nakonec, o gigiene. Uz povrte, 4to posle osmotra Va6ego rebeka, vra4 to4no pomil ruki! 4to delal i do etogo! I eto ne dolzno proisxoditj u Vas na glazax.
5. A grizu libo operirujut, libo ostavljajut, i bez drugix variantov.

I e6e, o4enj nekrasivo s Va6ej storoni nazivatj imja i familiju vra4a, skrivaja svoje.
Do six por ta i ne ponjala, 4em Vi nedovolni.

I Irina 04.12.2010

JURIS SVEKLIS + 100% Zirga Galva! . Не обращайте на них внимание, как на улице не обращаем на брехливую, злобную собачонку! В Риге хватает хороших русских врачей и врачей которые никогда не будут вам хамить из-за каких то языковых проблем! А такие типа лекари пусть пидралалу свою танцуют :)))

E Elina 05.12.2010

dr. Šveklis ir tiešām nekompetents ārsts un nav nekāda sakara ar valsts valodas lietošanu. Dr. opereja manu dēliņu un viņa attieksme bija vienkērši graujoša. Runāja tikai ar maksas pacientiem. Un nevajag komentēt ja paši neesat saskārušies ar šo ārstu.

J Juris 05.12.2010

Stulbeņi ar savām valodām!!!
Domu nesaprotat nu ta ejat uz poda!!!

Z zinaida 19.01.2011

ja pervij raz v zizni bila u takogo vra4a! Nikogda bolj6e! Bez halata! Do rebjenka on daze ne dotragivalsja i ne osmotrel! Skazal, 4to vse pro6lo! I to 4to on nacionalist uhodit na zadnij plan, posle takogo osmotra! I eto v detskoj poliklinnike! 4to on tam delaet voobcse?

I irina 04.02.2011

Šveklis tiešam ir briesmigs. Ar saviem bērniem pie viņa nekad dzīve vairs neešu. Un nevienām viņu neesaku, nekad!!!

č ČangalsPleška 04.02.2011

Ja bi esce s udovoljstviem zalobu nakatala bi! Neljzja vra4u tak sebja vesti v detskoj poliklunnike!

J Julija 07.06.2011

etot doktor samij uzasnij kotorogo ja videla, zdelal rebenku operaciju i ni4ego ne objasnil, wto pit esli zabolit, wto vobse delat, i te kto s nim ne stalkivalis nestoit i komentirovat...

K kristina 07.06.2011

Kone4no ni4ego ne objasnil! On ze nacionalist! I russkim detjam ni4ego objasnjatj ne budet! Kak vas 4ert dernul u etogo ""doktori6ki"" operaciju delatj?

S Skumja 14.06.2011

Man arī bija tā laime - nelaime vakar nokļūt vizītē pie šī ķiruga - kabinetā sabiju precīzi 2 minūtes. Pukam 7 gadi, vajadzeja zimi skolai, un tāpēc ar nosūtījumu gājām pie ķirurga. 2 min laika, viņš mani bija nolamajis par manu darba vietu (valsts parvalde, ministrija), apvainojis, ja jau strādāju tādā vietā, kāpēc eju uz valsts skolu, vai tad privatjā nevaru laist?????/??? Viņam nekas neinteresējot, neesot laiks. Uzkliedza uz 7 gadigu puiku, lai izģērbjas. Puiks kautrīgs, lēnām sāka ģerbties "pa pliko", tikām bija vēlreiz pacelta balss, vai tad māte nevarot palīdzēt, neesot viņam laika, man jau sakāpa asaras kaklaa, bet nu valdījos, jo negribējās iziet uz konflikta. Puiks noģērbās, dakteris paskatijas ne ilgak kaa 5 sekundes - pateica diagnozi -- nabas trūce, jataisa operacija. Vairs ne varda, ne kadas apskates - tikai 5 sek skatiens vedera virziena. Ne uz vienu jautājumu neatbildēja, tikai atkal norūca, ka nav laiks. Pasvieda lapinu skolai, un vel pieteica, ka varu pierakstities uz operaciju... Protams, ka mana kaja tur vairs nebus... Puikam ari asaras - jo tik pavēlošu un zemisku attieksmi nebija gaidījis, mums nekad nav bijušas jebkādas problāmas ar dakteru apmeklējumiem... un vel operācija... (viņam šobrid tā ir vajā vieta, jo tētim bija tikko operācija). Tad dakteris mūs ar stumšanu izstūma arā, ne uzredzēšanos, neko pat nepaspēju pateikt, aizslēdza durvis un aizgāja... ārā palika pacienti, kas vēl gaidīja pierakstu... palika nesaprašanā, ko darīt... Tāds ir sis dakteris...
varu saprast, ja var būt arī dakterim smagas dienas, dažādas problēmas, bet nekad nedrīkst izgāzt negācijas pār bērniem ... Kā palika ar sievieti un bērniņu, kas palika gaidošas aiz durvīm - nezinu, bet dakteris pat neatskatījās un viņiem neatbildēja, kad sieviete prasiīja, Vai Jūs jau projām... (lai gan pieraksts sievietei ar bērnu bija tieši tajā laikā... skumji...

S skudra20 01.03.2012

Mēs ar savu dēlu versamies pie daktera Švekles, jo mums ir problema ar pincīti- priekšādina aug ciet. Bija viena operācija ar narkozi-atvera vaļā ādiņu un aizbraucot atrādities teica, ka tomēr busot jāgriež nost priekšādiņa, bet cik daudz to redzešot tikai operācijas laikā.
Notika otra operācija, pēc operācijas ne ko nepaskaidroja tikai pateica, ka bija ļoti sarežģīti, gajām ar mazo uz toleti asaram acīs čurajam, skatījos kur tad suves, neredzēju, nodomaju varbūt tadas kas pašas uzsūcās, nakamajā diena ejam uz pārsiešanu, dakteris saka, jā te jau atkal vis ir ciet operacija to bija vieglak visu atvert, es viņam prasu vai tad ne ko negrieza? Viņš atbild vai tad jus tur redzat suves, es jau tā nevaru ņemt un griezt nekonsultejies ar vecakiem, es vinam saku, ka mes pedeja vizite tak par to runajam, ka jus skatisieties operacijas laika cik daudz griest visu vai tikai tos retaudus, vina atbilde, bet tad jau jums vajadzeja pirms operacijas pie manis pienakt un pateikt ko mes bijam runajusi, jo es jau ar to gulet neeju, nevaru atcereties kas bija pirms menesa!
Pretigakais ko jeb kad esmu dzirdejusi no arsta, vai tad tiesam nav berna vesture kur tadas lietas pieraksta...pirms operacijas apgaitas laika pat nepienaca un neapskatijas kas tur isti ir ko esam runajusi vizites laika, kas tas par bardaku, tik pat labi vareja nogriezt vai izoperet pavisam ko citu...!!!
Ko man darit bērnam jau bus tresā operācija un atkal teiks to pasu...???

A Anonīmā 02.03.2012

Tagad lasu un man grūti noticēt, ka runa iet par vienu un to pašu ārstu... Pirms aptuveni 10 gadiem arī man nācās nonākt pie šī ārsta veselības problēmu dēļ, un man ir jāpateicas Dr. Šveklim un Dr. Eņģelim pat to, ka esmu dzīva. Savas kompetences un zināšanu dēļ viņi izglāba manu dzīvību gandrīz pēdējā brīdī, un ne tikai izglāba, bet arī es atveseļojos pilnīgi bez jebkādām sekām, lai arī prognozes bija visādas... Varbūt pa šiem gadiem kaut kas ir mainījies, nevaru spriet par to, jo nav sanākusi vēl saskare ar šiem ārstiem, bet vienalga kaut kā grūti noticēt, ka Dr. Šveklis ir tik ļoti nolaidies... Bet lai nu kā, paldies par to, ka esmu dzīva man tāpat ir jāsaka viņam...