www.sudzibas.lv BERKONTI info klientiem

BERKONTI - info klientiem

NESAPROTU!!! kāpēc viņi par savam akcijām ziņo tikai interneta??? nekad nevar paspēt nopirkt.... tur ir atlaides līdz 50% bet kamer no draudzenēm uzzini, atnāc vajadzīgās preces vairs nav!!!!

I

M mari_enn 28.09.2012

Pats smieklīgakais, ka tirgū redzēju tādu pašu preci, ka Berkontī, tikai protams par gan zemāko cenu, ved nevis no itlalijas, bet no polijas, turcijas. tomēr asortiments ir gan labs!

R rita1987 26.02.2013

Gan tirgu gan tirdzniecibas centra tur ir tads pats asortiments jo ta ir viena un ta pati firma.Zinu to jo tur stradaju.

J jelena01 09.05.2013

В МАГАЗИНЕ УЖАСНОЕ КАЧЕСТВО И ОТНОШЕНИЕ КАК К ПОКУПАТЕЛЮ ТАК И ПРОДАВЦАМ. Я работала в этом магазине с самого его открытия. Могу сказать, что все эти вещи можно купить на базаре на много дешевле, так как у этого семейного бизнеса есть в Титанике три отдела. Всеми магазинами в торговых центрах заправляет папин Сынок, который, как и его сёстры не знают совершенно латышского языка и не учат его принципиально. По поводу качества вещей: В общем качество Китая всем уже исвестно, но повторюсь, обувь очень плохого качества (подошвы аксессуары отлитают, вся искусственная обувь быстро превращается в кучу материала). Одежда как попадётся- может повести и попадётся вещь, которая не порвётся, а также бывает и не приятные браки (надо осматривать вещь перед покупкой). САМОЕ НЕПРИЯТНОЕ это ВОЗВРАТ БРАКА. Нам продавцам было сказано, что всеми путями говорить нет возврату, в крайнем случае брать на ремонт. Так ка БРАК приносили почти КАЖДЫЙ ДЕНЬ, то приходилось придумывать всякие нелепые сказки. РЕМОН обуви производиться мастером с БАЗАРА, который своё дело делает очень не аккуратно и не качественно.
Ну вот сами решайте стоит ли покупать в этом магазине вещи и потом мучаться по их ремонту или возврату денег.

G gfytjbv 05.11.2016

Esmu ljoti neapmierinata, ierakstīju internetā lai parāda kuros veikalos ir berkonti. Bet berkonti nav ne alfa ne plaza. Ja veikalu tur nav tad kāpēc interneta nevar iznjemt so informaciju. Esmu ljoti dusmīga, turpmāk nekad tur vairs neiepirksos. Cilvēku mulkosana

Z Zita T. 30.01.2017

Labdien! Nopirku somu, kuras cena 75 eiro. Trešajā dienā izplīsa rāvējslēdzējs. Nu kas negadās, soma jau vien ir un turklāt, ne jau paši Berkondā šuj. Nesu uz veikalu, paņēma somu un eksperts izvērtēja, ka nemāku lietot rāvējslēdzēju. Ne naudas atgriešana, ne citas preces iedošana vietā. Vienkārši neejiet tajā veikalā! Nekad neatzīs, ka prece ir brāķis.