www.sudzibas.lv BENU aptieka Slikts serviss

Benu Aptieka Alfa - Slikts serviss

Apmeklējot Benu aptieku Alfā,jau atkārtoti nākas saskarties ar darbinieču augstprātīgu un nelaipnu attieksmi.Šoreiz strupo sarunu nevēlējos turpināt un izlēmu medikamentus iegādāties Mēness aptiekā,kur saņēmu normālu un pašsaprotamu attieksmi,kas nav nekas pārdabisks,kas būtu jāievēro jebkuram cilvēkam neatkarīgi no ieņemamā amata.Kauns par šo aptieku un noteikti vairs to neapmeklēšu.

03.05.2019

N

A arnitaa 03.05.2019

Var sīkāk, ko tādu tās darbinieces darīja?

S Svetlana Vilka 10.12.2019
БЛАГОДАРНОСТЬ

Ув. Sia "benu aptieka latvija". От лица многих жителей нашего района большая благодарность анне грундуле, которая долгие годы работает в круглосуточной аптеке rīga, čaka 104. Спасибо за очень теплое, очень внимательное отношение ко всем покупателям, за ценные советы. После такого обслуживания выходим из аптеки и с покупками, и  с прекрасным настроением!

S Sudzibas.lv Admin 10.12.2019

Cūkurgailis 10.12.2019

tā arī nesapratu - pateicība vai smags humors?