www.sudzibas.lv Bellissimo Drošības naudas neatgriešana trīs mēnešu laikā

Bellissimo - Drošības naudas neatgriešana trīs mēnešu laikā

Auto tika iznomāts pagājušā gada oktobrī un atgriezts nevainojamā stāvoklī 8. novembrī. Laikam ritot gan no darbinieka Jāņa Pavāra, gan Mārtiņa Jansona, klients saņēma solījumu vēstulītes, ka tuvāko dienu, tuvāko nedēļu u.t.t. laikā tiks atmaksāta drošības nauda.
Nu jau ir 2018. gada Janvāra beigas, solījumi ir palikuši tikai uz papīra, un klāt visam, klients saņem interesantu vēstulīti no paša īpašnieka Ginta Garanča.
CITĀTS: ''Tev raksta Gints Auto nomas īpašnieks. Atvainojamies par kavētu pārskaitījumu, tikko pārbaudīju kontu un tiešām Tava drošības nauda nav pārskaitīta. Tuvāko nedēļu laikā, pamodīsimies pēc Jaunā Gada darbošanās un noteikti pārskaitīsim 300 eur uz Tavu kontu.'

Potenciālajiem auto nomātājiem pagaidām iesakām izvairīties no šīs apšaubāmās kompānijas, jo darbinieki nespēj atgriezties pie normāla darba ritma vēl mēnesi pēc svētkiem, kas rada zaudējumus klientiem.

Mēs savukārt pieņemsim mērus, lai izolētu šādus afēristus no godīgu uzņēmēju vidus un attīrītu auto nomas industriju no SIA ''Bellissimo Auto'' pakalpojumiem.

Atbilde no Bellissimo Support Pārstāvja atbilde 11.02.2018

Sveiki, šī sūdzība ir radusies sakarā ar to, ka auto tika izīrēts (8. Dec. 2017 – 1 Jan. 2018). Sandis, turpmāk teksta īrnieks, bija devies ārpus Latvijas robežām kur bija pārkāpis ātrumu 50km/h vietā 92km/h saņemot šos datus no policijas tika ieturēta drošības nauda kā minēts līgumā ( *7.17 Nomnieks ir atbildīgs par jebkuriem Transportlīdzekļa nomas līgumā konstatētajiem CSN pārkāpumiem un vienojās, ka par katru CSN parkāpumu maksā iznomātājam soda naudu, kas sastāda - soda nauda , ko paredz LAPK normatīvi, reizināts ar 3 (trīs)) kā arī pēc tam tika konstatēts vēl viens ceļu satiksmes pārkāpums, kur īrnieks bija pārsniedzis ātrumu Latvijas teritorijā. Šī iemesla dēļ drošības nauda netiek atgriezta īrniekam. Par sīkāku informāciju vai auto īri variet sazināties ar mums [email protected]. Paldies, Bellissimo Administrācija.

Bellissimo Support Pārstāvja atbilde 11.02.2018

I IlzeZalane 28.08.2018

tur nestrādā Mārtiņš Jansons, bet gan Mārtiņš Garančs - deportētais par kriminālnoziegumiem no Īrijas.

O Olav 20.12.2018

Pārbaudot Lursoft datu bāzes, SIA Bellissimo Auto VID Administrētie nodokļu parādi 12903.24 EUR uz 07.12.2018.
Izdariet secinājumus paši. Rakstiet sūdzības VIDam par darbības apturēšanu.