www.sudzibas.lv Bellissimo auto Krāpšana, ļaunprātīga drošības naudas ieturēšana

Bellissimo auto - Krāpšana, ļaunprātīga drošības naudas ieturēšana

Drošības naudu atpakaļ nesaņemsiet, tiks atrasts iemesls, lai jums atteiktu, bet nu ieejot palasot atsauksmes viss kļūst skaidrs - krāpnieku kantoris un jau ar stāžu.
Solīja atgriezt drošības naudu pēc mēneša. Pagāja mēnesis un pati kompānija nekādu ziņu nedeva.
Divas nedēļas zvanot, cenšos gūt atbildi, kad un kur var atgūt drošības naudu, beigās atsūta ka nauda ieturēta ātruma pārkāpuma dēļ +20 virs atļautā.
Šis absurds būtu kaut nedaudz pieņemams, ja kompānija pati būtu noteiktajā termiņā devusi ziņu par pārkāpumu, bet ņemot vērā, ka nekādu ziņu nedod, sazvanīt nevar un palasot cik cilvēkiem ir problēmas ar šo kompāniju - skaidri redzams, ka tas ir kompānijas darbības princips.
Tiek uzsākta dokumentu sagatavošana tiesai.

Nevienam neiesaku izmantot bellissimo auto pakalpojumus.

J

M muexstszy 18.02.2020

Aicinu rakstīt iesniegumu teikas policijas iecirknī Burtnieku iela 37, Rīgā. Šeit jau ir divi iesniegumi, jo vairāk viņu būs, jo grūtāk policijai būs atmest iesniegumus, vairumam ir spēks, atgūsim naudu.