Bekoteks SIA - Krāpšana

Sūdu, vergu firma! Strādāsi ka zirgs, algu nesaņemsi!

Neiesaku nevienam, pat ienaidniekam!
Vīrs nostrādāja vairāk kā mēnesi. Vienu nedēļu novembrī, par ko saņema algu, bet ne 15 datumā, ka paredzēts, bet 20. Nostrādājot decembri uzrakstija atlūgumu, jo veselība viena.
Vīri strādā zem klājam debesīm, lietu sniegā mīnusos, izmirkuši. Tā kā darbs ar betonu, gadijās arī virsstundas. Par cītīgu darbu vīrs saņema150€ par mēnesi! Vai tā nav vērdzība?

Rīgа 07.01.2019

Verdzība ir, kad nav vairs neviena cita darba. Pasaule ir plaša un izvēle ir liela

L Ligita Kudrjavceva 07.01.2019

Kad cilvēks mēnesi bija bez darba,un solīts līgumā bija pieņemami,tad ģimenes cilvēks piekrīt. Un tomēr cer saņemt to nopelnīto algu. Jā,laikam aizbraukt ārzemēs būtu vieglāk,bet tam ceļam vel jādabū naudiņa.
Bet Latvija,katra 3 firma šmaucās. Un nekad nevar zināt,kura būs tā godigā. Un ja tu strādā un nesaņem atalgojumu,tā ir verdzība! Diemžēl.

M Mego izmeklētājs 08.01.2019

Nē tā nav verdzība tā pēc būtības ir talka -bezmaksas labpratigs darbs.

L Ligita Kudrjavceva 09.01.2019

Ja zinātu uz priekšu ka tā būs bezmaksas talka,diezvai kāds parakstītos! Darba devēji taču nebļaus ka nemaksās. Viņiem savas ģimenes jābaro,strādnieku ģimenes nerūp.