www.sudzibas.lv Befrites Apkalpošana zemāka par nulli

Bistro Befrites - Apkalpošana zemāka par nulli

Biju viena no tiem nelaimīgajiem, kas iegādājās piedāvājumu "Lielā Grieķu Pita-Giross + kartupeļi + dzēriens pēc Tavas izvēles jaunajā bistro „BEFRITES” ar 60% atlaidi!" atlaižu klubā. Aizgāju šodien izmantot savu kuponu un izmetu viņus miskastē neilgi pēc ienākšanas tajā iestādē. Pirmais šoks bija tas, ka uzņēmums pārdeva gandrīz 2000 kuponus, bet bistro pat 20 cilvēkiem nav kur apgriezties, bet ne par to runa... biju jau iedomājusies, ka paņemšu ēdienu līdzi un viss būs ok. Tad kad gandrīz pienāca mana kārta, pārdevējs pateica priekšā stāvošajai sievietei, ka pasūtījums būs jāgaida 30-40 min. Visos apmeklētājos radās izbrīns, tomēr neviens īsti neko neteica, izņemot pašu pārdevēju... Teksts bija apmēram tāds: "ko jūs visi nesaprotat, es nevaru tik ātri visu pagatavot, man gaļa cepsies ilgi." Uz apmeklētājas norādījumu, ka viņam bija jāparedz tāds cilvēku kvantums, kas piedalījās akcijā, viņš sāka skaļi aurot, apmēram: "visi kas te stāv ir latvieši, kā jums var kaut ko iemācīt, ja ne šādos veidos? Kas vainīgs, ka jūs visi nākat vienā dienā? Skolā jūs neesat izmācījušies un vēljoprojām tādi esat!". Jāmin, ka pārdevējs arī pats noteikti bija latvietis, jo runāja bez mazākā akcenta, turklāt tas nebija tas mazgadīgais puika, kas šajā iestādē taisa dzērienus, vai oficiants ar netīro kreklu, kas taisīja pamatēdienus, man likās, ka šis pieklājīga izskata vīrietis varēja būt pat iestādes īpašnieks. Protams, visi bija sašutuši par tādu attieksmi! Es nospļāvos par iztērētajiem 1, 10 Ls un aizgāju projām. Nevienam un nekad ne kādā bada izjūtā neiesaku iet uz šo bistro, ja negribat sagandēt savus nervus! Labāk aizejiet uz turpat origo esošo Kebabu un tur jums uzmeistaros kebabu max 10 minūtēs, un neviens nežēlosies par pārāk garām cilvēku rindām un savu neprasmi uzcept vienlaicīgi daudz vistas!

K

J Justs 11.04.2011

Mes ar draugu arī bijām tanī rindā kad pateica ka būs jāgaida 40 minūtes... Izgājām pastaigāt un pec 40 min bijām atpakaļ. Ļoti laipni apkalpoja, ļoti garšīgi paēdam. Ar befrites viss ir kārtībā. :)
Vajag saprast un iejusties to pārdevēju ādā... Gaļas cepšanas procesu arī nevar paātrinat tas nu tā ka visiem būtu jāsaprot.
Kristīnei ieteiktu beigt būt par ofisa žurku un mazdrusciņ sākt dzivot, tad šādi nieki ies gar ausīm ;) Eseessesesesesees - ari laikam katru dienu ar kreiso kāju no gultas kāpj...

S ss 12.04.2011

Man otrādi viss patika. Garšīgi pagatavots. Biju svētdien. Vietas visiem pietika.

I Ieva 13.04.2011

Mēs ar draugu tur vakar pusdienojām, apkalpoja kaut kāda urlene, smirdīgu elpu.No šīs maltītes vēl tagad no tualetes nevaru tikt laukā.

I Ieva 13.04.2011

Palīgā! Es piepļūtīju jau visu tualeti un sūdi sāk tecēt pa visām istabām!

D Dāvids 27.09.2011

Manuprāt šajā Bistro ir lielisks ēdiens, laipna apkalpošana, un nezinu kā jums bet man ir arī lielas atlaides!
Patīk atmosfēra pretimnākošie darbinieki ! Tiem kas domā ka latvieši visu dara pēdējā brīdi ir pilnīga taisnība jo tā tiešām ir ! ticiet man es to zinu jo pats esmu latvietis :D

tiem kas doma ka tagad par viņu kuponiņu viņiem pienesīs ēdienu oficiants uzvalkā 15 min laikā tad atveriet acis jums tiešam ir pamatizglītība ja nejēdzat atšķirt iedomu pasauli/sapnīšus no realitātes !

Kā maksā tā brauc ;) pastrādājat paši ēdināšanas apkalpošanas sfērā un tad viriniet savas lielās nepacietīgās un aizkaitinātās mutes ;)

urlām vispār daudz te nevajadzētu runāt ;)

L Laura1004 18.12.2018
Personāls

Personāls ir pretīgs, kā arī apkārtne. Viens darbinieks apsēdās tieši pretī, sēdēja telefonā .Staigāt virsdrēbēs kur ēdiens.Paši darbinieki dzer darbā.Galdi un grīda ir netīra un nesakopta pēc klientiem. Pretīga atmosfēra!

B Bedigais klients 10.10.2019
Ēdināšanas iestāde slēgta ātrāk nekā ir norādīts

Mēs 21:30 kopā ar kolēģiem devāmies iegādāties kebabus, jo mums paši mīļākie. Un jutām ļoti vīlušies par to, ka iestāde ir aivērta pusstundu ātrāk nekā paredzēts.