Beauty Empire - attieksme

Ļoti nepatīkamu attieksmi piedzīvoju 14.05.2015. Pierakstīju draudzeni uz procedūru plkst 11:00 (procedūra ilgst stundu) un sevi plkst. 12:00 (skaidri un gaiši tā man tika pateikts, un es piekritu šim laikam, lai uzreiz pēc draudzenes tiktu uz procedūru). Līdzi ņēmu savu 1 gadīgo meitu, kura tajā laikā ratiņos gulēja. Pirmkārt, nelaipna sagaidīšana, kad palūdzu, vai drīkstu iestumt ratus iekšā maliņā pie durvīm. Otrkārt, stundu nogaidīju, kamēr draudzenei beidzas procedūra, lai tālāk dotos uz savējo, kamēr meitiņu pieskatītu draudzene., bet salona administratore paziņo, ka mana procedūra ir 12:30 nevis 12:00. Saku, ka nekad tā nepierakstītos, kad starpā jāgaida pusstunda, jo tomēr esmu ar bērnu. Viņa sāk nelaipni skaidrot, ka tā esot ierakstīts, neko nezinot. Tik nelaipnu attieksmi, kliedzot, ka ieraks ir ieraksts, ka pati neko nesaprotot, vēl nebiju redzējusi.Es domāju, ka tādam mazam, diezgan netīram salonam ( ne tikai grīdas, putekļi un higiēnas neievērošana, bet arī cigarešu končiki tualetes podā) tomēr būtu jādomā vismaz par attieksmi un laipnu servisu, ko diemžēl nesagaidīju.

B