www.sudzibas.lv Beates darbnīca Ignorē klientus, kas runā latviešu valodā

Beates darbnīca, šūšanas darbnīca - Ignorē klientus, kas runā latviešu valodā

Nepatīkams pārsteigums ierodoties T/C Mols šūšanas darbnīcā - Beātes darbnīca - uz manu vēršanos latviešu valodā sadzirdēju atbildes tikai krievu valodā. Papildus - laikam tādēļ, ka turpināju runāt latviešu valodā (kas acīmredzami krievu kundzei nepatika) man tika pateikts, ka manu pasūtījumu nevarēs pieņemt, jo ar šādiem pakalpojumiem nenodarbojas. Es neapstrīdu to vai nodarbojas vai nenodarbojas (jo tam jau patiesībā nav nozīmes) , bet jebkurā citā šūšanas darbnīcā man teica, ka nodarbijas gan.
Domāju, ka turpmāk vairs uz šo darbnīcu neiešu un citus arī aicinu izvēlēties citus pakalpojumu sniedzējus.

R

R Remonts 15.05.2017

Beātes darbnīca

K Kauns 15.05.2017

Nu jāā,citām šūšanas darbnīcām ir labāk zināms ar ko nodarbojas citas. :D :D :D

K Kauns 15.05.2017

Nu jāā,citām šūšanas darbnīcām ir labāk zināms ar ko nodarbojas Beātes darbnīca. :D :D :D

R Remonts 15.05.2017

To Kauns: laikam neuztvērāt konkrētās sūdzības būtību:) Es sapratu, ka sūdzība ir par valodas lietojumu, vai arī es kļūdos?

K Kauns 17.05.2017

Darbiniece neteica,ka pasūtījumu nepieņems,jo Jūs runājat ar viņu latviski.
Uzskatu,ka vaina valodā ir tikai JŪSU galvā. ;)

š šuvēja 04.06.2017

Stāsts nav par to vai pieņems vai nepieņems, bet par to, ka ar klientu nerunā valsts valodā.

š šuvēja 03.06.2017

Es arī esmu saskārusies ar šo un šajā darbnīcā...