www.sudzibas.lv BCCS TM Slikts serviss

BCCS TM - Slikts serviss

Njaa.. Grūti pat pateikt, kāda ir situācija ar šo kantori. Nu tad tā. Aiznesu datoru uz Apple servisu. Teica, ka būs jāpagaida rindā, kamēr varēs izskatīt. Ok. gaidu. Paiet divas nedēļas. Ziņas no servisa nav, zvanu un pēc pusdienas zvanīšanas sazvanu. aa, jā esmu rindā nākošais. Sagaidu ziņu vajag detaļas, būs jāpagaida nedēļa. Labi, gaidu. Tad pazūd uz divām nedēļām. Atkal mēģinu sazvanīt kādu laiku, ir beidzot. Puisis saka, ka meistars neesot uz vietas atzvanīs. Ok. gaidu, Atzvana ok būs jaunnedēļ. Sagaidu zvanu jaunā nedēļā, nē nebūs esot atsūtītās vai pasūtītas nepareizas detaļas būs jāgada vēl divas - trīs nedēļas. Tad, ka pasaku, ka pietiek nesīšu uz citu servisu man pasaka, ka dators nemaz nav uz vietas, bet pie kautkāda meistara, kautkur?

Secinājumi mani, nekad vairs šajā kanotorī neiegriezīšos. Apkalpošana slikta, serviss lēns un nevar noorganizēt detaļas. Es varētu pieņemt, kļūdu, ja man panāktu pretī, bet nu attieksme ir tāda, ka Es esmu lūdzēja lomā, jā daļēji tā ir, bet tomēr jebkurš serviss ir uz klientu vērsts nevis servisu.

Jūs izdariet secinājumus paši, bet tomēr aicinu jūs izmantot citus Apple servisu, jo tādi ir Rīga pietiekami un arī sertificēti!

Ceru, ka kādam aiztaupīšu laiku un klapatas ar šo kantori.

A AApsis 14.11.2017

Vajadzeja palasit sudzibas.lv pirms vest datoru uz servisu. Varu tikai ieteikt Capital, loti atri un operativi ir laboti Apple produkti (macbooks un telefoni) gan garantijas laika, gan pec.

MacBeton 23.11.2017

Pastāsti kā tu tādu "servisu" atradi!