www.sudzibas.lv BCCS TM bccs tm APPLE prestiža grāvējs

BCCS TM - bccs tm APPLE prestiža grāvējs

Nepērciet Apple !

Ja būs jāveic garantijas remonts "BCCS TM", gaidīsiet ilgi, nesņemsiet nekādus paskaidrojumus, bet gan pārgudra puišeļa stāstus par to, kā viņi neko nezina, informāciju nesniedz, ne par ko neatbild un neņemas ap katru klientu. Tas gadījumā, ja vispār sanāks sazvanīt šo kantori.

Mans Apple 5, kurš jau kopš pirkšanas brīža reizi nedēļā pats atslēdzās. Ar rūpnīcas režīmu atjaunināšanu reanimējās, bet tršajā mēnesī, tas izslēdzās pavisam.
Pēc mēneša remontēšanas 'BCCT", es atgādināju par sevi. Noklausījos visu iepriekš minēto. Vakar esot saņēmuši, šodien atdevuši Tele2. Esot kods, labot nevarot, nau viņu problēma.
Tele 2 vainīgs!
No vakardienas līdz šodienai tikai mēnesis pagāja.Un nav viņa pienākumos klientus informēt.

Nēesmu spečuks, bet kā var kaut ko noņemt telefonam, kuru nevar ieslēgt?
Un vai telefons jānotur mēnesi, lai specializētais serviss konstatētu kodu?
Akmens laikmets!
Ja neuzliec FIND MY PHONE pazudušu telefonu neatradīsi, bet, kad apple pats to uzliek, izrādās , tas nav remontējams! Tāds lūk, skumjš stāsts!

Telefonu mainīšu!

Apple izslavētajam apkalpošanas servisam vairs neticu! Reti nepatīkama kompānija un konsultants.

Romans666 23.01.2018

да это не в первый раз у них такая проблемма