www.sudzibas.lv Bauska -Rīga Neapstājās pieturā

Bauska -Rīga - Neapstājās pieturā

Maršrutā Bauska -Rīga autobusa vadītājs 3.aprīlī Pulksten 9.06 pabrauc garām pieturai Dimzukalns ,bērns paliek nenokārtojis ieskaiti skolā cik tā var turpināties tas jau nav pirmo reizi .Pilns bezdarbnieku ņemiet tos kas grib strādāt.
Uz autobusu saraksta nav nekādas informācijas lai varētu sazvanīt atbildīgos

P potasspotass 04.04.2013

Kāmēr būs tādi kā 'jūs kas aizstāv, bezatbildību un tādu attieksmi pret darbu, tad nekas nemainīsies šajā valstī. Un es ar jums govis neganīju lai būtu uz tu...

Ieteikums citiem; neatbildiet šai :Maddalena; paskatieties sūdzības ;Mairis zīlnieks :tur ari viņa vai viņs komentē .
esmu parliecināts, ka šis cilvēks piedalās arī daudzos citos komentāros.Nēņemiet vērā šos komentārus un neatbildiet.Tādi paši iznīkts, ja nepievērš uzmanību.

S stekers 09.04.2013

Starpilsētu autobusiem nav jāapstājas katrā krūmu pieturā vēl jo vairāk ja ir ekspresis.